reklam
reklam
DOLAR 27,4987 % 0.16
EURO 28,8397 % 0.06
STERLIN 33,3707 % 0.26
FRANG 29,8996 % 0.05
ALTIN 1.608,39 % -0,30
BITCOIN 763.023 -1.385
reklam

Yol Çalışması Gebze’yi toz içinde bıraktı!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Yol Çalışması Gebze’yi toz içinde bıraktı!
reklam

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan Gebze TEM Kuzey yan yolunda, Bağlantı Yolu 1 ile Tembelova Köprüleri arasındaki kısımda inşa edilen yan yol tamamlanarak trafiğe açıldı, ancak halen süren çalışmalar yüzünden geçici güzergah olan tali yollarda trafik çok yoğun, ayrıca trafik akışı için günlerce kullanılan İnönü mahallesi 1968 sokak yolu aşırı şekilde bozularak kenti toz içinde bıraktı…Gebzeliler ivedi olarak uzun süredir servis yolu olarak kullanıldığı için aşırı şekilde boşuzan ve altyapısı çöken 1968 yolunun biran önce Büyükşehir tarafından onarılarak asfaltlanmasını bekliyor.

Büyükşehir açıklama yaptı: Gebze OSB’ye ulaşım rahatladı, Yan yoldaki önemli kısım açıldı. Büyükşehir’in bu konudaki açıklaması ve haberi ise şöyle: 

“Gebze şehir merkezi ile OSB’leri arasındaki ulaşımı rahatlatacak olan “Gebze İlçesi TEM Otoyolu Köprüleri Bağlantı Yolları 1. Etap Yapım İşi” projesi kapsamında, Kuzey yan yol tarafında ‘Bağlantı Yolu 1’ ile Tembelova Köprüleri arasındaki kısımda (Balküpü Mevkii) yan yol çalışması tamamlandı. TEM Kuzey yan yolda tamamlanarak trafiğe açılan bu kısım ile şehir içerindeki trafik yoğunluğu azaldı, OSB’lere ulaşım rahatladı.  “

BİR KISMA AÇILDI, ANCAK YETERLİ DEĞİL, YUMRUKAYA YOLU TRAFİĞİ KİLİTLENİYOR…

Yol çalışması sebebiyle zaten yoğun olan ve Gebze ile sanayi arasında ana bağlantı vazifesi gören Yumrukaya yolu daha da kilitlenmiş durumda. bu yüzden burada özellikle sabah ve akşamları iş çıkışları ve girişlerinde uzun araç kuyrukları oluşuyor.

TRAFİK KISMEN RAHATLADI, YETERLİ DEĞİL…

Proje kapsamında yürütülen yan yol çalışmasından dolayı bir süredir trafik Gebze şehir içi yollarından aktarmalı bir şekilde sağlanıyordu. Yoğun bir şekilde çalışan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Kuzey yan yoldaki (Balküpü Mevkii) bu önemli kısmı trafiğe açması ile OSB’lere ulaşımda kısmi rahatlama oldu ancak halen çok yetersiz…

İNÖNÜ MAHALLESİ 1968 SOKAK YOLU AŞIRI BOZULDU VE TOZLAR İÇİNDE…

Tembelova KuzeyYan Yol çalışmaları yüzünden geçici güzergah olan tali yollarda trafik çok yoğun, ayrıca trafik akışı için günlerce kullanılan İnönü mahallesi 1968 sokak yolu aşırı şekilde bozularak kenti toz içinde bıraktı….Gebzeliler ivedi olarak uzun süredir servis yolu olarak kullanıldığı için aşırı şekilde boşuzan ve altyapısı çöken 1968 yolunun biran önce Büyükşehir tarafından onarılarak asfaltlanmasını bekliyor.

 

reklam
%d blogcu bunu beğendi: