DOLAR32,2053% -0.22
EURO35,1156% -0.22
STERLIN41,0337% -0.05
FRANG35,4067% -0.62
ALTIN2.500,70% 1,40
BITCOIN66.307,79-0.822
reklam

Pandemi kaygısı ve sağlık sorunu, Sendika Başkanını istifa ettirdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Pandemi kaygısı ve sağlık sorunu, Sendika Başkanını istifa ettirdi
reklam

    Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, başta kendi yaşadığı sağlık sorunlarının varlığı ve ülkemizde yaşanan Pandemi sürecinin kendisine olabilecek etkileri kaygısı gibi sebeplerden dolayı 15.10.2020 tarihi ile Şube başkanlığı görevimden istifa ettiğini açıkladı. İşte Aygen’in bu hususta yaptığı ve istifasını açıkladığı basın açıklaması şöyle:

                   BASIN AÇIKLAMASI

Değerli Basın mensupları, Memur Sen ve Bem Bir Sen Ailesinin Kıymetli Üyeleri;

15 yıldır Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı olarak hizmet verdim. Memurlarımızı, üyelerimizi ilgilendiren birçok süreci, ilgili makamlarla görüşerek, üyelerimizin desteği ile beraber yönettik. Ülkemizi ilgilendiren birçok konuda yerel, ulusal ve uluslararası platformlarda ülkemizin, milletimizin menfaatine uygun şekilde tavır takındık, sivil toplum örgütlerimizle ortak hareket ettik. Çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen başta Memur Sen ailesi, üyelerimiz ve memurlarımız olmak üzere tüm sivil toplum örgütlerimize, idarecilerimize teşekkür ediyorum.

Başta sağlık sorunlarımın varlığı, ülkemizde yaşanan Pandemi sürecinin şahsıma olabilecek etkileri gibi sebeplerden dolayı15.10.2020 tarihi ile Şube başkanlığı görevimden istifa ediyorum. Başkan olduğum süre zarfında bana olan destek ve teveccühlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bem Bir Sen Kocaeli şubemizde bayrağı devrettiğimiz bu süreçten sonra, üyelerimiz ve kurullarımızla beraber çıtanın daha yukarılara taşınacağına inanıyorum. Bu vesileyle bundan sonraki çalışmalarda da desteğimin eksik olmayacağını dile getirerek, Bem Bir Sen Kocaeli Ailemizin başarılarının ve birliğinin daim olmasını diliyor, teşekkür ediyorum.   

                                                                         Sadican AYGEN

                                                                       Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı

reklam