DOLAR32,7350% 1.4
EURO35,0395% 0.36
STERLIN41,5338% 0.69
FRANG36,7726% 1.8
ALTIN2.452,62% 2,58
BITCOIN65.376,00-2.22
reklam

Şayir’den 2 yıllık hizmet sunumu: “Aşk ile çalıştık, onurla sunuyoruz!”

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, bölge basınına “Yükselen Şehir” Dilovası’na yapılan iki yıllık hizmet sunumunu gerçekleştirdi. 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Şayir’den 2 yıllık hizmet sunumu: “Aşk ile çalıştık, onurla sunuyoruz!”
reklam

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, Ve Belediye Meclis Üyelerde hazır bulundu

Belediye Kültür Merkezi’nde düzenlediği Basın Toplantısı’nda 2 yıllık çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı.

Basın emekçilerinin büyük ilgi gösterdiği ‘Yükselen Şehir Dilovası’nda 2 yıl’ başlıklı basın toplantısında bugüne kadar yapımı tamamlanan 33 proje ile, çalışmaları devam eden 25 projeyi kürsüde tek tek anlatan Başkan Şayir, yeni başlayacak 22 projesi de basın mensupları ile paylaştı.

DiLOVASI YÜKSELiYOR

Göreve gelir gelmez ‘Yükselen Şehir Dilovası’ sloganı ile büyük bir vizyonu ortaya koyduklarını ve Dilovası halkından aldıkları motivasyon ile verdikleri sözleri birer birer yerine getirmenin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Hamza Şayir,

‘Diliskelesi Mahallesi’nde Sahil Düzenleme ve Yapımı, Kapalı Halı Saha Tesisleri, Ana Caddelerde yenileme, alt/üst yapı ve aydınlatma çalışmaları, Diliskelesi Mahallesi Anaokulu, GEBKiM Anaokulu, Mimar Sinan Mahallesi Anaokulu, Mimar Sinan Mahallesi Kız Meslek Lisesi, Okullara Müntessori ve Robotik Kodlama Sınıfları, Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi, Eynarca Kavşağı Bağlantı Yolu, Aile Danışmanlık Merkezi, Kariyer ve İstihdam Merkezi, Halk Ekmek Satış Noktaları, Hayvan Barınağı ve Beslenme Noktaları, Sedaş Hizmet Birimi, PTT Hizmet Birimleri, Yeni Araç ve Ekipman Filosu, Diliskelesi Tren İstasyonu, Diliskelesi Tır Parkı, İmamı Şafi Camii gibi projelerimizi gerçekleştirdik. Bunun yanısıra taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan, 10 bin öğrenciye tablet dağıtımı, Her haneye maske, yufka, patates-soğan, gıda kolisi dağıtımı gibi sosyal belediyecilik açısından örnek çalışmalara imza attık’ dedi.

25 PROJE HIZLA TAMAMLANIYOR

Gece gündüz çalışarak büyük bir emekle gerçekleştirilen projelerin yanısıra, 25 projenin çalışmalarının da son sürat devam ettiğini ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, “Tavşancıl Tarihi Evleri Restorasyonu, Dilovası Millet Bahçesi, Kapalı Semt Pazarı, 12 Mahalle 12 Park Projesi, Köseler Toplu Konut, Tepecik Kent Mesire Alanı, Tavşancıl Yüzme Havuzu, İlçe Kütüphaneleri* gibi çok önemli projelerin de yakında hizmete alınacağını söyledi.

DiLOVASI’NA DEĞER KATACAK YENi PROJELER YOLDA

‘Aşk ile çalıştık, onurla sunuyoruz’ başlığı ile gerçekleştirilen sunumda basın mensuplarına her projeyi en ince detaylarına kadar paylaşan Şayir, ‘Planlanan ve yeni dönemde hizmete alınacak projelerin de müjdesini verdi.

Kent Meydanı, Tavşancıl Sahil 2. Etap, Hastane Bağlantı Yolu, Tavşancıl Yeşil Vadi 2. Etap, Kayapınar Mesire Alanı, Kadın, Gençlik ve El Sanatları Merkezi, Diliskelesi Oksijen Seyir Terası, Tavşancıl Sahil Sosyal Tesis, Modern Kurban Kesim Tesisi, Çerkeşli Sosyal Tesisi, Köseler Mahalle Konağı, Tepecik Mahalle Konağı, Tepecik Spor Alanı, Demirciler Sosyal Tesisi ve Halı Saha, Demirciler Mahallesi Park, Orhangazi Mezarlığı Cami ve İdari Bina, Tavşancıl Butik Otel, Diliskelesi Kültür ve Sinema Salonu, Tavşancıl Seyir Terası, Köseler Atış Poligonu ve Halı Saha, Köseler Mahallesi Mesire Alanı ve Küçük Sanayi Sitesi Projelerinin tamamlandığını ve en yakın zamanda çalışmalarının başlayacağını ifade eden Başkan Şayir,*Dilovamız her alanda yükselen şehir olacak… Cazibe merkezi bir ilçede yaşamak Dilovalılar’ın hakkı. Biz verdiğimiz sözlerden daha fazlasını yapabilmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bu projelerin gerçekleşmesinde her zaman yanımızda olan Dilovası ailesinin her fertine teşekkür ediyorum” dedi.

BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR

Yapılan her çalışmanın, atılan her adımın duyurulmasında büyük emeği olan basın mensuplarına da teşekkür eden Başkan Hamza Şayir, ‘her zaman büyük fedakarlıklar yaparak mesleğinizi icra ettiniz. Dilovamız’da bir çok çalışmamızda halkımızla aramıza köprü oldunuz. Bugün de davetimize icabet ederek programımıza katkı sağladınız. Emeklerinize, ayaklarınıza, yüreğinize sağlık’ diyerek sözlerini tamamladı.

reklam