DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.290.152-0.928
reklam

ÖZCAN YAPI, Kandıra’nın En Prestijli Projesi’ne Start Verdi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
ÖZCAN YAPI, Kandıra’nın En Prestijli Projesi’ne Start Verdi
reklam

Gebze,Darıca ve Körfez’in ardından Özcan Yapı, sektördeki durgunluğa karşın Kandıra Kefkendeki yeni projesi olan Özcan Yapı’nın inşaatına başladı.

Kocaeli Kandıra’da Kumcağız plajına 500 metre mesafede yer alan projesinde şehrin en gözde yerinde benzeri olmayan bir projeye imza attıklarını söyleyen ÖZCAN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mürsel Özcan, Kocaeli genelindeki diğer projeleri tamamladıklarını ve Kocaeli’nin göz bebeği olan Kandıra’ya odaklandıklarını dile getirdi. Projesinde deniz ve doğa ile iç içe bir hayat sunduğunu anlatan Özcan ”Bugüne kadar tüm projelerimizde yatırımcılarımıza yüzde 100’ü aşan prim getirisi sağladık. Şu an ise konut fiyatları açısından en uygun dönemdeyiz ve bu gayrimenkul yatırımı için büyük bir fırsat. Kısa süre içinde gayrimenkul yatırımı, dövizden çok daha fazla getiri sağlayacaktır. Bu yüzden ÖZCAN YAPI gibi asla benzeri yapılmayacak bir projede yer almak isteyenler bu fırsatı iyi değerlendirmeli” diye konuştu.

ÖZCAN Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mürsel Özcan
Proje, Kocaeli Kandıra’da Kumcağız plajına 500 metre mesafede yer alıyor…

EN ÖNDE OLMANIN KEYFİ

ÖZCAN YAPI projesindeki 3+1 dairelerin net kullanım alanı 95 metrekare, 2+1 dairelerin net kullanım alanı ise 63 metrekare olarak tasarlandı. Geniş metrekareye karşı oldukça uygun fiyatlar ile satışa çıkan projede tüm daireler geniş balkonlu ve ferah yaşanabilir alanlar da alıcının isteğine göre sunuluyor.

SESSİZ DAİRE-GÜVENLİ YAPI

Özcan Yapı’nın manzarasının yanında, yapı güvenliğini de en üst seviyede tuttuğuna dikkat çeken Özcan, Zemin iyileştirme çalışmasında projeye uygun yapıldığını belirterek şöyle devam etti: ” Projenin tamamında yüksek dayanımlı C30 beton kullanıldı. Yangına, aşınmaya, donma, çözülmeye dirençli bir beton bu. Son deprem yönetmeliğinin de üstünde bir teknoloji kullandık. Zaman içinde binada oluşabilecek deformasyonun önüne geçtik. Daireler arasında ısı yalıtımıyla sağlıklı bir yaşam sunduk.”

Proje Satış danışma için: 0 (536) 241 42 39- Mürsel ÖZCAN

reklam

YORUM YAP