DOLAR32,8954% 0.21
EURO35,3266% 0.51
STERLIN41,7005% 0.26
FRANG36,8403% 0.33
ALTIN2.459,08% 0,34
BITCOIN60.938,75-5.209

Mehmet Hüsrev, Kızının düğününde Türkiye’yi Bir Araya Getirdi

TSE Bursa bölge koordinatörü  Mehmet Hüsrev’in biricik kızı Feride  dünya evine girdi. Düğün merasiminde Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dostları Mehmet Hüsrev’i yalnız bırakmadı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Mehmet Hüsrev, Kızının düğününde Türkiye’yi Bir Araya Getirdi
reklam

 

Ayşe ve Mehmet Hüsrev’in güzel kızları Feride ile (Merhume) Aynur ve İlyas Sarıoğlu’nun yakışıklı oğulları Faruk’un Adile Sultan Korusu‘da 19 Haziran 2021 tarihinde pandemi kuralları çerçevesinde yapılan düğün törenleri muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.

 

DÜĞÜN TÜM TÜRKİYE’Yİ BİRLEŞTİRDİ

Başta Cumhurbaşkanı Baş danışmanı Fahri Kasırga, AK Parti İstanbul  milletvekili Hulusi Şentürk, MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Yargıtay Daire başkanları Burhan Karaoğlu ve Mustafa Doğru, İşadamları Ziya İygen ve Hasan Yeşildağ, Çayeli belediye Başkanı İsmail Çifçi. AK parti il Başkanı  İshan Karahan. Rize MHP il Başkanı  İhsan Alkan, Bursa Valisi Yakup Canpolat, Mudanya Kaymakamı Faik Sezer, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek,  Üsküdar Belediye başkanı Hilmi Türkmen , TSE Başkanı  Adem Şahin, TÜMBİKOM  Başkanı  Cevdet Akay, Tapu Kadastro bölge müdürü  Adnan Cevheri  ve çok sayıda misafir katıldı.

NİKAHI ÜSKÜDAR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ TÜRKMEN KIYDI

 

Bütün TSE Camiasının hazır bulunduğu düğün merasiminde Feride ve Faruk çiftinin nikahını Üskidar belediye başkanı Hilmi Türkmen kıyarken  genç çiftin nikah şahitliklerini de Bursa  Valisi Yakup Canpolat, Mudanya Kaymakamı Faik Sezer , Üsküdar Kaymakamı  Murat Sefa Demiryürek , TSEBaşkanı Adem Şahin ve İşadamı Hasan Yeşildağ  oldular.

 

BABA MEHMET HÜSREV’DEN  DUYGUSAL KONUŞMA

 

Nikahı kıydıktan sonra Evlilik cüzdanını gelin Feride’ye teslim eden Üsküdar belediye başkanı Hilmi Türkmen genç çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken , Kızını gelin eden baba Mehmet Hüsrev ise tören sırasında yaptığı konuşmada “ Biz bir kız verdik ancak iyi bir evlat kazandık, çocuklarımıza bir ömür boyu mutluluk diliyorum, Kız babası olmak dünyanın en zor işi, Uzun yıllar bir gün yuvadan uçup gideceği kaygısı ile yaşıyorsunuz ,galiba o gün bu gün ancak bizde bir başkasının kızını aldık, hayat böyle devam ediyor, Allah herkesin çoluk çocuğuna sağlıklı bir ömür nasip etsin, bu güzel günümüze katılan tüm misafirlerimize gönül dolusu teşekkür ediyoruz, iyi ki varsınız” dedi.

 

 

reklam