DOLAR32,8723% 0.06
EURO35,6545% -0.1
STERLIN42,4149% -0.02
FRANG37,0060% 0.41
ALTIN2.548,54% 0,13
BITCOIN66.393,42-0.966
</div

Kuruluş Yıl Dönümünde Jandarma Teşkilatından Vali Yavuz’a Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kuruluş Yıl Dönümünde Jandarma Teşkilatından Vali Yavuz’a Ziyaret
reklam

Jandarma Teşkilatının 185. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle İl Jandarma Komutanı Alb. Murat Bozkurt ve jandarma personeli Vali Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler.

Jandarma Teşkilatının her zaman yanında olan ve desteklerini esirgemeyen Vali Seddar Yavuz’a teşekkürlerini sunan İl Jandarma Komutanı Alb. Murat Bozkurt ziyarette; 185. Kuruluş Yıl Dönümü münasebetiyle düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi sunumunda bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek sözlerine başlayan Vali Yavuz: “Devletimizin en köklü kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatımız, vatandaşlarımızın huzur ve refahının sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Jandarma Teşkilatımız kurulduğu günden buyana hem yurt içinde vatandaşlarımızın can ve mal emniyetini sağlarken diğer taraftan da yurt içinde ve sınırlarımızın ötesinde terörle mücadelede göstermiş oldukları kahramanlık ve özveri nedeniyle milletimizin takdirini toplamış ve her daim aziz milletimizin gurur duyduğu bir teşkilat olmuştur.”

Jandarma Teşkilatımızın 185. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak sözlerine devam eden Vali Yavuz; “Başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, eşsiz komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyor, görevde bulunan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Allah korusun, muhafaza etsin, başarılarınız daim olsun.” dedi.

Ziyaret, Vali Seddar Yavuz’un İl Jandarma Komutanı Alb. Murat Bozkurt ve beraberindeki jandarma personeli ile günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

reklam