DOLAR32,7350% 1.4
EURO35,0395% 0.36
STERLIN41,5338% 0.69
FRANG36,7726% 1.8
ALTIN2.452,62% 2,58
BITCOIN65.376,00-2.22
reklam

KSO 27. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri sahiplerini buluyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
KSO 27. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri sahiplerini buluyor
reklam

 

Sanayicileri çevre dostu yatırımlar konusunda teşvik eden ve çevreci sanayicileri ödüllendiren KSO, 27. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturuyor

Çevre dostu yatırımları teşvik etmek ve çevreci sanayicileri desteklemek için Türkiye’nin ilk çevre ödül organizasyonu ‘Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’ni düzenleyen Kocaeli Sanayi Odası (KSO), 27. ödül töreni için kolları sıvadı. KSO tarafından çeyrek asrı geçkindir düzenlenen Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri’nin 27.’si 11 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Çevre ödülleri için nisan ayının ilk haftasında Türkiye çapından başvuruları alan KSO, mayıs ayının ilk haftası uzman bir ekip tarafından saha değerlendirme çalışmalarına başlamış, pandemi nedeniyle fiziken yapılamayan saha ziyaretlerini online olarak gerçekleştirmişti.

TİTİZLİKLE DEĞERLENDİRİLDİ
KSO İş Geliştirme Sorumlusu Çevre Yüksek Mühendisi Aynur Hacıfettahoğlu, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Çevre Yüksek Mühendisi Aytuğ Tekbaş ve Maden Mühendisi Ümmühan Safter, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Çevre Mühendisi Leyla Yakut ile Kimya Yüksek Mühendisi Kamil Doğan Aktürk, İZAYDAŞ Çevre Yüksek Mühendisi Aysun Saraç, Gebze Organize Sanayi Bölgesi (GOSB) Çevre Müdürü Funda Yılmaz ile Çevre Mühendisi Salih Kuru ve TOSB Otomotiv Tedarik Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Çevre Mühendisi Volkan Can’dan oluşan uzman saha değerlendirme ekibinin haftalar süren ve titizlikle yürüttüğü çalışmalar tamamlandıktan sonra söz sırası jüriye verilmişti. Jüri üyeleri geçtiğimiz hafta değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

JÜRİ KARARINI VERDİ
Kocaeli Sanayi Odası, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, İZAYDAŞ, TÜBİTAK-MAM Çevre ve Temiz Üretim Enstitüsü, Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü, Gebze Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü, Sakarya Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü, Okan Üniversitesi, Gebze Organize Sanayi Bölgesi, TOSB Otomotiv Tedarik Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Asım Kibar Organize Sanayi Bölgesi ve Tema Vakfı’ndan oluşan jüri, hibrit olarak toplantısını gerçekleştirdi ve saatler süren toplantı sonunda ödül alacak firmalar belirlendi.

TOBB BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU GELİYOR
Başvuru yapan firmaların heyecanla beklediği ödül töreni 11 Ağustos Çarşamba akşam saat 19.00’da Sekapark’ta bulunan Kocaeli Kongre Merkezi’nde, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliğinde, pandemi önlemleri çerçevesinde gerçekleştirilecek. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılım göstereceği ödül törenine kent protokolü davet edildi. Ödül töreni Kocaeli Sanayi Odası’nın Youtube kanalından da canlı olarak yayınlanacak.

FOTOĞRAF ALTI

KSO1- KSO 27. Şahabettin Bilgisu Çevre Ödülleri için KSO hizmet binasında bir araya gelen jüri üyeleri, değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

 

reklam