DOLAR33,0562% 0.12
EURO36,0329% 0.02
STERLIN42,8927% -0.05
FRANG36,9257% 0.17
ALTIN2.578,96% 0,36
BITCOIN64.500,003.203
</div

Kaymakam Mustafa Güler’den Emniyet ve Jandarma Personeline Yeni Yıl Ziyareti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kaymakam Mustafa Güler’den Emniyet ve Jandarma Personeline Yeni Yıl Ziyareti
reklam

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, yeni yıl ziyaretlerinin ilkini Cumhuriyet Polis Merkezine gerçekleştirdi.Daha sonra Mc Donalds, Anibal Kavşağı, Kirazpınar, Beylikbağı Karakol, Eskihisar Karakol ve uygulama noktalarında görev yapan Emniyet ve Jandarma Komutanlığı personelini ziyaret ederek  yeni yıllarını kutladı.
 

Gebze İlçe Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili ve Jandarma Komutanı Binbaşı Barış Eke’nin de hazır bulunduğu ziyarette Kaymakam Güler “Vatanın ve milletin birliğini, huzur ve güvenliğini korumak adına tatil, bayram ve yılbaşı gecesi halkın huzur ve güvenliğini sağlamak üzere görev yapan güvenlik güçlerimize fedakârca çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Onların ve onların şahsında bütün ailelerin 2021 yılının Gebze ve ülkemiz için pandemiden kurtuluş yılı olmasını, sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Görevi başında olan arkadaşlarımıza kolaylıklar diliyorum. Gebze’de 24 saat kesintisiz ekiplerin görevlerinin başında olduğunu belirterek, yeni yıllarını kutluyorum”dedi.
 Kaymakam Güler, toplum sağlığının korunmasının her şeyden önce geldiği, milletimizin her ferdinin fedakârlık yaptığı ve bu fedakârlıklar sayesinde salgının seyrinde ciddi düşüşün sağlandığı bu süreçte, salgınla mücadeleyi akamete uğratmamak adına halk sağlığını tehlikeye atabilecek şekilde kalabalıklardan uzak durulmasının önem arz ettiğini belirtti.  

reklam