DOLAR32,2143% 0.1
EURO34,9588% 0.23
STERLIN41,0875% 0.33
FRANG35,2158% 0.23
ALTIN2.447,90% -0,56
BITCOIN69.556,00-0.244
reklam

Kaymakam Güler’in Ramazan Ayı Hane Ziyaretleri Devam Ediyor

“Gönülden Gönüle” projesinin Ramazan ayı ziyaretleri kapsamında her gün ilçemizde yaşayan  hanelere misafir olan Kaymakam Mustafa Güler ilk ziyaretini Sultan Orhan Mahallesinde ikamet eden  Ş.Aykuş, H.Genç, P.Söylemez, N.Akçomak, H.Atalay, K.Koç ailelerine gerçekleştirdi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Kaymakam Güler’in Ramazan Ayı Hane Ziyaretleri Devam Ediyor
reklam

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yardımları ile geçimlerini sağlayan hasta, engelli ve  yardıma muhtaç ailelerin sorunlarını dinleyen Kaymakam Güler ailelerin sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyerek beraberinde hazır bulunan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkililerine ailelerin isteklerinin imkanlar dahilinde yerine getirilmesi talimatını verdi.
Daha sonra Mustafapaşa Mahallesinde ikamet eden  A.Demirtaş, H.Akçay, C.İnce, T.Demirtaş, A.Turan, M.İpek, E.Yavuz, T.Başar, S.Özkan, A.Kaşıkcı, D.Baştuğ ailelerini ziyaret etti.
Akabinde Barış Mahallesinde yaşayan  K.Özyolu, Z.Şimşek, N.Kendirci, S.Ulaş, K.Kirencik, C.Aytekin ailelerini ziyaret eden Kaymakam Güler maddi durumu iyi olmayan yardıma ve bakıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı tespit ederek onların her türlü ihtiyaçlarının imkânlar ölçüsünde karşılanması Sosyal devlet olma ilkesinin gereğidir dedi.
Pandemi koşullarına göre ziyaret edilen tüm ailelere nakit, gıda paketi, ailelerin küçük çocuklarına oyuncak ve kitap vererek onlarla ilgilenen Kaymakamımız Sayın Mustafa Güler çocukları hediyelerle sevindirdi.
Kaymakamımız Sayın  Mustafa Güler’e teşekkür eden aileler ise “Sayın Kaymakamımızdan Allah razı olsun  bize gösterdiği ilgi için kendisine çok teşekkür ediyoruz evimize kadar gelip sorunlarımızı dinlemesi bizleri mutlu etti” dediler.
reklam