DOLAR32,7815% 0.6
EURO35,4862% 0.49
STERLIN41,4633% 0.42
FRANG36,1961% 1.2
ALTIN2.510,41% 1,04
BITCOIN2.029.716-0.194
reklam

Kaymakam Güler, 8 Mart’ta Kadın personelini, muhtarları ve vatandaşları unutmadı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kaymakam Güler, 8 Mart’ta Kadın personelini, muhtarları ve vatandaşları unutmadı
reklam

Gebze  Kaymakamı Mustafa Güler “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nedeniyle Gebze Kaymakamlığı personelinin ve Gebze Kaymakamlığında iş ve işlemler için gelen vatandaşlarımızın Kadınlar Gününü kutladı. 


Kendilerine çeşitli hediyeler ve karanfil hediye eden Kaymakam Güler; “ Bugün tüm dünyada olduğu gibi bizde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle değerli personelimizin ve kıymetli vatandaşlarımızın günlerini kutladık ve kendilerine hediyelerini takdim ettik. Bütün kadınlarımızın, başta emeği ile hayatını idame etmeye çalışan kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum. Bütün kadınlarımız annelerimiz, bütün kadınlarımız kız kardeşlerimiz, bütün kadınlarımız kızlarımız. Ülkemizde yaşayan tüm kadınlarımızın dünya kadınlar gününü kutluyorum. Kadınların yüzleri hep, gülsün her daim mutlu olsunlar. Kadınlarımız her şeyin en iyisine layık, kadınlarımız baş tacımız, kadınlarımız gönlümüzün sultanıdır. Kadınların yüzleri güldükçe hanelerimiz hep mutlu olur. Kadınlarımız evlerimiz çatıları. Eğer bu çatıya zarar verirsek  hanemizin huzuru kaçar aile  zarar görür. Hiçbir kadın hiçbir zaman hiçbir şekilde şiddete maruz kalmasın.” Dedi. 


Daha sonra İlçemiz Yavuz Selim Mahalle Muhtarı Şükriye Kavran, Yenikent Mahalle Muhtarı Esengül Aktaş, Sosyal Hizmetler Müdürü Kadriye Aydemir ve İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Tevhide Buğan’ı muhtarlık ve müdürlüklerinde ziyaret eden Kaymakam Güler onlarında kadınlar Kadınlar Günü’nü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

reklam