DOLAR32,8967% 0.22
EURO35,3477% 0.56
STERLIN41,7206% 0.31
FRANG36,8380% 0.32
ALTIN2.457,50% 0,28
BITCOIN61.474,72-4.44

İYİ Parti Gebze kafilesini Trabzon’a taşıyan uçak Ankara’ya mecburi iniş yaptı

İYİ Parti Gebze kafilesini Trabzon’a taşıyan uçak Ankara’ya mecburi iniş yaptı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ Parti Gebze kafilesini Trabzon’a taşıyan uçak Ankara’ya mecburi iniş yaptı
reklam

Bu sabah Trabzon’a giden İYİ Parti Gebze kafilesini de taşıyan uçak, Ankara’ya mecburi iniş yaptı.
24 Haziran tarihinde Trabzon’u ziyaret edecek olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i bir gün önceden karşılamak için Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hareket eden ve aralarında İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nusret Acur, İYİ Parti Gebze Belediye Meclis Üyesi Birol Elüstü, İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Sayacı, İş İnsanı Hayati Bayram ve Gazeteci-Yazar Yüksel Ercan’ın da aralarında bulunduğu 165 kişilik uçak, Ankara’ya mecburi iniş yaptı.

UÇAKTA BULUNAN 7 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU SARA NÖBETİ GEÇİRDİ

Sabah 07.00’da havalandıktan kısa bir süre sonra uçakta sara nöbeti geçiren 7 yaşındaki kız çocuğunun fenalaşması üzerine, uçak rotasını Ankara’ya çevirdi. Çocuğa ilk müdahele kendisi de sağlıkçı olan İYİ Parti Gebze İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Şevket Sayacı ve uçak mürettebatı tarafından yapıldı. Ankara’ya inen uçakta sara nöbeti geçiren kız çocuğu ambulasa teslim edilerek hastaneye gönderildi.

Ankara’dan tekrar havalanan uçakta bulunan İYİ Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Nusret Acur, “İnşallah kızımız sağlığına kavuşmuştur. Başta yönetim kurulu üyemiz Şevket Sayacı olmak üzere tüm mürettebata teşekkür ediyoruz. Trabzon’a sağsalim indik. Hehangi bir sağlık sorunumuz, sıkıntımız yoktur. Yarın Genel Başkanımız Meral Akşener’i karşılayacağız” dedi.

 

reklam