DOLAR32,5018% 0.26
EURO34,5880% 0.25
STERLIN40,4949% 0.3
FRANG35,5989% 0.09
ALTIN2.474,05% -0,37
BITCOIN2.071.834-5.418
reklam

İYİ Parti Darıca Adayı Öztürk sahaya indi!

Yayınlanma Tarihi : Google News
İYİ Parti Darıca Adayı Öztürk sahaya indi!
reklam

İYİ Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Özhan Aşkın ÖZTÜRK Saha Ziyaretlerine Hızlı Başladı!

İyi Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Özhan Aşkın ÖZTÜRK], bugün ilçe teşkilatıyla birlikte Darıca yerel yönetimlerini ve saha ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Bugünkü ziyaretlerinde, Darıca’nın çeşitli bölgelerinde yerel yönetimlerle etkileşime geçen İyi Parti adayı Özhan Aşkın ÖZTÜRK, ilçenin ihtiyaçları ve vatandaşların beklentileri hakkında bilgi topladı.

İLK ZİYARET KAYMAKAM YÜKSEL KARA’YA

Darıca’da seçim çalışmalarına protokol ziyaretleri ile başlayan Özhan Aşkın Öztürk, İlk ziyaretini Darıca Kaymakamı Yüksel Kara’ya gerçekleştirdi. ziyaret hakkında Öztürk: “Kendisine nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. İlçemizin daha da güzelleşmesi, halkımızın refahı için hep birlikte çalışacağımızı belirtmekten mutluluk duyuyoruz.” dedi.

İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

İYİ Parti Adayı Özhan Aşkın Öztürk, Darıca İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek Darıca ilçe emniyet müdürü Ahmet Zihni Manap’a nazik misafirperverliği için teşekkür etti.

Saha ziyaretlerinde, Darıca halkının nabzını tutan İyi Parti Darıca Belediye Başkan Adayı, vatandaşların görüşlerini dinleyerek, onların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşımlarını belirledi. Aday Özhan Aşkın ÖZTÜRK Darıca’nın her kesiminden gelen talepleri dikkate alarak, katılımcı bir yönetim anlayışını vurguladı.

Yerel yönetimlerin güçlendirilmesi, şeffaf ve adil bir belediyecilik anlayışıyla Darıca’nın daha yaşanabilir bir kent olması hedefiyle yola çıkan İyi Parti Darıca Belediye Başkan Adayı, vatandaşların desteğiyle ilçeye yeni bir vizyon kazandırmayı amaçlıyor.

DARICA FARABİ HASTANESİNE ZİYARET

Darıca’da saha çalışmalarımıza Farabi Devlet Hastanesi’nde yaptığı ziyaretle devam eden Öztürk: “Sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi ve vatandaşlarımızın sağlığı için ortak çaba harcamaya devam edeceğiz. Hastane personeline ve sağlık çalışanlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür eder; hastalarımıza acil şifalar dileriz.” dedi.

Saha ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan İyi Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Özhan Aşkın ÖZTÜRK), “Darıca’nın her köşesine eşit hizmet götürecek, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla ilçemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri bizim için çok önemli. Bugün başladığımız saha ziyaretlerimiz, bu talepleri doğrudan dinleme ve çözüm üretme çabamızın bir göstergesidir” dedi.

İyi Parti Darıca Belediye Başkan Adayı [Özhan Aşkın ÖZTÜRK] ve ilçe teşkilatı, Darıca halkının desteğiyle ilçeye yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Şehitliği de ziyaret eden Öztürk: ” Vatan için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle andık. Onların aziz hatıralarını yaşatmak ve emanetlerine layık olmak için mücadelemize devam edeceğiz. Şehitlerimizin emaneti olan bu vatanı korumak için her zaman birlikte olacağız. Ruhları şad, mekanları cennet olsun.” dedi.

reklam