DOLAR33,0422% 0.62
EURO36,0193% 0.47
STERLIN42,9415% 1.13
FRANG36,9452% 0.83
ALTIN2.562,44% 0,51
BITCOIN57.809,990.595
</div

GTO’dan ihtiyaç sahipleri için kumanya yardımı atağı

Bölgemizin en etkin ve en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olan Gebze Ticaret Odası bu yıl Ramazan ayında da ihtiyaç sahipleri için kumanya paketi atağı gerçekleştirdi.Mübarek ayının başlaması ile gerek Gezici Aşevi aracı ile gerekse Oda üyesi hayırsever kurum ve kuruluşlarının hazırladıkları kumanya paketlerini sivil toplum örgütleri, muhtarlıklar, kişi ve kuruluş aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Oda bu anlamda da gereğini yapmanın mutluluğunu yaşıyor. Yardım ulaştırma çalışması haftasonu da GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in bizzat sevk ve idaresinde gerçekleşti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
GTO’dan ihtiyaç sahipleri için kumanya yardımı atağı
reklam

Bölgemizin en büyük ve lider Sivil Toplum Kuruluşu olan Gebze Ticaret Odası, ı bu yıl Ramazan ayında da ihtiyaç sahipleri için kumanya paketi atağı gerçekleştirdi. Mübarek ayının başlaması ile gerek Gezici Aşevi aracı ile gerekse Oda üyesi hayırsever kurum ve kuruluşlarının hazırladıkları kumanya paketlerini sivil toplum örgütleri, muhtarlıklar, kişi ve kuruluş aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Oda bu anlamda da gereğini yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

TAM KAPANMA GÜNLERİNDE DE YARDIM SEVKİYATI DEVAM ETTİ

29 Nisan’da başlayan ve 17 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan tam kısıtlama günlerinde de  belirlenen ihtiyaç sahiplerine kumanya yardımını sürdüren Oda’da haftasonu da hummalı bir çalışma gözlendi.

Bizzat Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler’in başında bulunduğu kumanya dağıtım ekibi pazar günü de tam gün mesai çalışarak ihtiyaç sahiplerine kumanya paketi yardımının sevkilatını gerçekleştirdi. Başkan Çiler her şeyin aksaksız gitmesi için bizzat ekiplerin yanında ve çalışmada yer aldı.

Gebze Ticaret Odası geçen haftasonuna doğru bölgemizdeki muhtarlıklara da verilen ihtiyaç listesine göre kumanya paketlerini ulaştırarak ihtiyaç sahiplerine  ulaşmasını sağladı.

Haftasonu Oda’nın merkez deposundan ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için gerçekleşen sevkiyatı bizzat GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler sevk ve idare etti.
reklam