DOLAR32,2035% -0.01
EURO35,4053% 0.33
STERLIN41,4905% 0.38
FRANG35,4051% -0.01
ALTIN2.514,65% 0,56
BITCOIN66.344,46-0.892
reklam

GTO’da Video konferans yoluyla Yeni Yıl ve Yaş günü Kutlaması

Yayınlanma Tarihi : Google News
GTO’da Video konferans yoluyla Yeni Yıl ve Yaş günü Kutlaması
reklam

Geçen yılın tamamı Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de salgın tehlikesine karşı olmazsa olmaz Maske+Mesafe+Temizlik (MMT) korunması ile geçti. Pandemi mücadelesinde bu hususta örnek kuruluşlarından birisi ve Gebze Ticaret Odası oldu. Pandemi hijyeni hususunda tüm kuruluşlar yanında öncü kuruluş olan GTO, hem yeni yılı, hem de kendi başkanlarının doğum günlerini video konferans yöntemiyle kutladı.

Gebze Ticaret Odası Meclis Salonu’nda gerçekleşen Yeni Yıl kutlamasına tüm personel Oda Genel Sekreteri Mustafa Yaşar Sekin yönetiminde toplanarak katılım sağladılar.

BAŞKAN ÇİLER’İN DOĞUM GÜNÜNÜ DE KUTLADILAR

Başkanları Nail Çiler ile Eşi Fatma Sevgi Çiler ile video konferans sistemiyle buluşan Oda personeli ayrıca, Başkan Çiler‘in doğum günü olması sebebiyle Başkanlarının doğum günlerini kutladılar, pasta kestiler ve tebriklerde bulundular.

ÇİLER PERSONELİNİN YENİ YILINI KUTLADI, ONLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Evinde Eşi ile birlikte yeni yıl kutlamasına katılan GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler de Genel Sekreter Mustafa Sekin ve Oda personeline zorlu geçen yıldaki üstün çalışmalarından ötürü ve doğum günü sürprizinden dolayı şöyle teşekkür etti:

” Doğum günümü kutlayan Genel Sekreterimize ve Oda personelimize yürekten teşekkür eder, Gebze Ticaret Odası ailemizin tüm üyeleriyle birlikte hepimize; sağlık, umut, başarı ve huzur dolu bir yıl diler, yeni yılınızı kutlarım…” YILMAZ IŞIK

reklam