DOLAR32,8723% 0.06
EURO35,6545% -0.1
STERLIN42,4149% -0.02
FRANG37,0060% 0.41
ALTIN2.548,54% 0,13
BITCOIN66.393,42-0.966
</div

Gelecek Gebze bugün kongre yaptı: Yeni Başkan Hasan Arabacı!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gelecek Gebze bugün kongre yaptı: Yeni Başkan Hasan Arabacı!
reklam

Gelecek Partisi’nin Gebze İlçe Teşkilatı  1. Olağan Genel  Kongresi  gerçekleşti, kongre de Hasan Arabacı  İlçe Başkanlığına seçildi.

Gelecek Partisi’nin Gebze İlçe Teşkilatı  1. Olağan Genel  Kongresi  gerçekleşti, kongre de Hasan Arabacı  İlçe Başkanlığına seçildi.

Hüseyin Demir İş Merkezi’nde Grand Düğün Salonu’nda ki  ilçe kongresi pandemi tedbirleri çerçevesinde yapıldı.

KATILANLAR:

Kongreye Gelecek Partisi Genel Başkanı Yardımcıları Doğan Demir,  Abdullah Başçı, Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde İletişim Başkan Yardımcısı Serap Çakır, Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mustafa Türel, Deva Partisi İlçe Başkanı Kemal Memiş, HDP temsilcileri ile Gelecek Partisi Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç, Gelecek Partisi Çayırova, Darıca ve Dilovası ilçe başkan ve yöneticileri ile parti üyeleri katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başlayan kongrede ilk konuşmayı İlçe Başkanı Hasan Arabacı yaptı, birlik ve beraberlik içinde çalışacakları vurgusunu dile getirdi.

İL BAŞKANI ÖMER FARUK BAŞARAN: “SİYASET UZUN VE İNCE BİR YOL”

Gelecek Partisi İl Başkanı Ömer Faruk Başaran yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

“Bir yıl oldu biz bu yola çıkalı, tabi  Kocaeli’de il başkanı olmak kısmetmiş olduk. Bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.

Siyaset uzun ince bir yol. Bu siyasete girenlerde bu yola katlanmak zorundalar.  Bu işin güzel tarafları da olacak, sıkıntılı tarafları da olacak.  Hep birlikte bunları yaşayacağız.  Siyasete girerken inandığımız ilkelerden taviz vermemek, inandığımız işleri yapmak, dürüst olmak, dürüst insanlarla yol yürümek adına bu işe talip olduk.

DOĞRU ŞEYLER YAPTIK

Bugün itibariyle de Kocaeli teşkilatları olarak gerek ilçelerimiz gerekse il başkanlığımız olsun doğru şeyler yaptık. Ve iyi bir noktaya geldik diye düşünüyorum. Parti genelimizde Kocaeli olarak üçte, beşte, yedide yer alacak şekilde açıklanıyor. Bundan da gurur duyuyoruz.

Ama çok şey mi yaptık, yapmadık.  Bana sorarsanız yapacaklarımızın yüzde 10’nu ancak yaptık.  Daha yeni başladık.  Bu uzun ince bir yol.  Burada yürüyeceksek hep birlikte dinamik olmak zorundayız.  Ve bu dinamizmi sağlamak adına da bizim Gebze teşkilatımızın kongresi yapılmış, yeni bir kongreydi.

YOL ARKADAŞLARIMIZA GÜVENİYORUZ

Biz bu yolda ve arkadaşlarımızın hepsine güveniyoruz.  Bu uzun yolda da hep birlikte yürümek istiyoruz.  Aramızdan ayrılanlar olabilir, istemeyi ama kırılanlar olabilir ama sürekli yeni katılanlarda var.  İnşallah önümüzdeki günlerde, süreçte toplu katılımlar olacak.  Bunlarla ilgili olarak çalışmalarımız var.  300-500 kişini katıldığı toplantılar organize edeceğiz bu müjdeyi vermek istiyorum.

“GEBZE BENİM İÇİN ÖNEMLİ, HASAN BAŞKAN ONA GÖRE ÇALIŞMALIYIZ!”

Gebze benim için çok önemli tabi, çünkü doğduğum yer ben Gebzeliyim.  Onun içinde Kocaeli teşkilatları arasında Kocaeli farkını göstermek zorunda. Kayıtlarınızı Gebze yoğunluklu olarak yapın bunu istirham ediyorum. Üye yaptığınız 750 kişiyi de sisteme girerseniz bizim sayılarımız artsın. “

Genel Başkan Yardımcıları Doğan Demir ve Abdullah Başçı ise Gelecek Partisi’nin 83 milyonun partisi olduğunu belirterek, genel başkan Ahmet Davutoğlu’nun temiz siyaset adına çaba gösterdiğini vurguladılar.

GELECEK PARTİSİ Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı uzun ve etkili bir konuşma yaptı.
GELECEK PARTİSİ Genel Başkan Yardımcısı Doğan Demir de konuşma yaparak partisinin çalışmalarını ve hedeflerini açıkladı.

KONGREDE SEÇİLEN YENİ YÖNETİM KURULU ŞU İSİMLERDEN OLUŞUYOR:

Kongre sonucu GELECEK PARTİSİ’nin yeni Gebze İlçe Başkanı Hasan Arabacı oldu.

Başkan Hasan Arabacı, Yönetim Kurulu Asıl Üyeler: Fedai Çevik, Nevriye Yılmaz, Eyüp Çulha, Olgun Boylu, Mehmet Dumanlıova, Hacer Torunoğlu, Ömer Farkuk Polat, Erdal Öter, Ferhat Baysal, Gülüzar Kalafat, Güven Gök, Ozan Kaya, Mustafa Bal, Mevlüt  Muratoğlu, Recep Boy, Büşra Nur Saraç, Mustafa Ali Abalı, Onur Topkaya, Kemal Aksu, Saim Durulmuş, Şakir Aydemir, Songüll Tektaş, Rıza Torunoğlu, ve Nazife Kaya.

KONGREDEN ENSTANTANELER:

Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel de kongreye konuk başkan olarak katıldı.
Deva Partisi İlçe Başkanı Kemal Memiş de kongreye katıldı.
(Soldan sağa) GELECEK PARTİSİ Gen. Bşk. Yrd. Doğan Demir, Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, GELECEK PARTİ Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran.

Haber ve Fotoğraflar: YILMAZ IŞIK (02.04.2021-GEBZE)

reklam