DOLAR32,4989% 0.25
EURO34,5934% 0.27
STERLIN40,4802% 0.27
FRANG35,6035% 0.1
ALTIN2.489,93% 0,27
BITCOIN2.065.548-4.273
reklam

Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi uzman kadrosu ile çıta yükseltti

Geçtiğimiz Ocak ayının ortalarında Gebze Fatih Devlet Hastanesi karşısındaki 11 katlı modern binasında hizmete açılan Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Genel Müdürü Hasan Karadaş, bugün düzenlediği basın toplantısında, Ortopedi- Travmatoloji, Omurga Cerrahisi konusunda uzman Akademik kadroyu da daha da güçlendirdiklerini, bu anlamda Sağlık hizmetinde sadece Marmara bölgesinde değil, ülke genelinde çıtayı yükselttiklerini açıkladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi uzman kadrosu ile çıta yükseltti
reklam

Geçtiğimiz Ocak ayının ortalarında Gebze Fatih Devlet Hastanesi karşısındaki modern binasında hizmete açılan ve daha önce Fizikmer ve  Özel Med City olarak Gebzelilerin belleklerine sağlık hizmeti kurumu olarak kazınan Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Genel Müdürü Hasan Karadaş, bugün düzenlediği basın toplantısında Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi tarafından 12.09.2021 tarihinde yapılan Kahvaltı organizasyonuyla Ortopedi ve travmatoloji birimine yeni katılan doktorlara ilişkin basın açıklaması yaptı.

Gebze Fatih Devlet Hastanesi karşısındaki Merkez Binasında gerçekleştirilen organizasyonda Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Genel Müdürü Hasan Karadaş, Başhekim Uzm. Dr. Yavuz Bayır ev sahipliğinde Ortopedi ve Travmatoloji kadrosu uzmanlarından Prof. Dr. Mehmet Aydoğan, Op. Dr. Yiğit ERDAĞ, Op. Dr. Özgür BAŞAL, Op. Dr. Abdülhalim AKAR Dr. Mehmet ÇEVİK ve Merkez kadrosundan Uzm. Dr. Naci DUMLU. Uzm. Dr. Kadir Mehder ve çok sayıda Merkez çalışanı katıldı. Ayrıca Türkiye’nin sağlık alanında sayılı kuruluşlarından olan Emsey Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Hayrettin YEKELER de organizasyona onur konuğu olarak katıldı.

Hâlihazırdaki uzman kadrosuna eklenen çok değerli isimlerle Türkiye’nin sayılı Ortopedi hekimlerini bünyesinde barındıran Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Gebzelilere hizmet ve Gebze’ye değer katma anlamında çok büyük bir adım attı.
Geçtiğimiz Ocak ayının ortalarında Gebze Fatih Devlet Hastanesi karsısındaki modern binasında hizmete açılan Özel Gebze Cerrahi Tıp Merkezi Genel Müdürü Hasan Karadaş, bugün düzenlediği basın toplantısında, Bünyelerine Ortopedi- Travmatoloji, Omurga Cerrahisi konusunda Uzman Akademik kadroyu da dâhil ettiklerini açıkladı.  Hastane  Genel Müdürü Hasan Karadaş, sadece bu alanda değil diğer tüm branşlarda da çok iyi bir hekim kadrosu ile oldukça iddialı olduklarını söyledi.
Karadaş, “Gebzelilere şu müjdeyi vermek isterim ki, bünyemize kattığımız ve alanında uzman olan isimlerle sadece bölgemizde değil, tüm Marmara bölgesinde ve hatta Türkiye çapında, üniversite hastanesinden sonra 2. merkez oluyoruz demektir. 11 Katlı merkezimizle bundan böyle hastalarımıza çok daha kaliteli  bir sağlık hizmeti vermeye hazırız ve iddialıyız. Acil Servis ve aile hekimliği, ağız ve diş hastalıkları, anesteziyoloji ve reanimasyon, beslenme ve diyet, biyokimya laboratuvar, Checkup merkezi, çocuk sağlığı, Fizik tedavi merkezi, geleneksel ve tamamlayıcı tıp, genel cerrahi, göz sağlığı, kadın hastalıkları ve doğum, dahiliye, kulak-burun boğaz, medikal estetik, ortopedi ve travmatoloji, estetik ve plastik cerrahi, psikoloji ve radyoloji poliklinikleri ile yaklaşık 8 aydan bu yana bölge halkına ve hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Bugün size bünyemize yeni katılan değerli hekimlerimizi tanıtmak için toplandık. Gebze adına çok şanslıyız çünkü bölgemize bundan böyle, Uluslararası çapta sağlık hizmeti veren Ortopedi ve travmatoloji bölüm uzmanları hususunda önemli bir işbirliğine gittik. “Bugünkü toplantımıza onur  konuğu  olarak Emsey Hospital yönetim Kurulu Başkanı Değerli Hocamız Prof. Dr. Hayreddin Yekeler’i de davet ettik sağ olsunlar kendileri bizi kırmadılar” diyerek sırasıyla merkeze dahil olan doktor kadrosunu basına açıkladı.
Bugünkü basın toplantısının onur konuğu olan Emsey Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hayrettin Yekeler de, ” Bugün çok yakın dostumuz olan Hastane Genel Müdürü Sayın Hasan Bey’in davetini kırmadık geldik ve buradayız.
Ortopedi ve Travmatoloji bölümü ( Omurga Cerrahisi Uzmanı) Prof. Dr. Mehmet Aydoğan da söz alarak “Bundan böyle haftanın her günü Gebzeli hastalarımızın sağlık sorunları ile yakından ilgileneceğiz. Buradayız” dedi.”
Organizasyon sonrasında katılımcılar Hatıra fotoğrafı çektirdiler.

TOPLANTIYA KATILAN DOKTORLAR VE FİZYOTERAPİ UZMANLARI

Prof. Dr. Mehmet Aydoğan
Dr. Öğr. Üye Tuna Pehlivanoğlu
Op. Dr. Yiğit ERDAĞ
Op. Dr. Özgür BAŞAL
Op. Dr. Umut Doğa AKTÜRK
Op. Dr. Abdülhalim AKAR
Op. Dr. Gülden Avcı ÇAKMAK
Op. Dr. Seyfettin KALAY
Uzm. Dr. Yavuz BAYIR
Uzm. Dr. Bülent ÖZKAMER
Uzm. Dr. Seyfettin KALAY
Op. Dr. Hüseyin KAYACI
Uzm. Dr. Ziya ILGIN
Dt. Hakan KAÇMAZ
Dt. Sena Çalışkan
Psk. Elif Kübra Kaya
Uzm. Dr. Selçuk Turan
Uzm. Dr. Meral Kılıç
Op. Dr. Gülden AVCI ÇAKMAK
Op. Dr. Zeynep TEKKAYA
Op. Dr. Kadir MEHDER
Uzm. Fzt. Elif ZORGÖR
Fzt. Tuğba Taşpınar

Gebze Fatih Devlet Hastanesi karşısında 8 aydır 11. Katlı binada hizmet veren Gebze  Cerrahi Tıp Merkezi hekim kadrosu ile hedef büyüttü. 

Emsey Hospital’in Pataloji Uzmanı Prof. Dr. Hayreddin YEKELER, toplantının baş konuğu oldu.

İŞTE GEBZE CERRAHİ TIP MERKEZİ’NİN ÇALIŞACAĞI DOKTORLAR VE FİZYOTERAPİ UZMANLARI ŞÖYLE: 

Prof. Dr. Mehmet Aydoğan/ Emsey Hospital Ortopedi ve Travmatoloji ( Omurga Cerrahisi Uzmanı):

Prof. Dr. Aydoğan, omurga cerrahisi ve skolyoz, kifoz, bel fıtığı gibi omurga hastalıklar konusunda bilgi sunarak: “Bundan böyle haftanın her günü Gebzeli hastalarımızın sağlık sorunları ile yakından ilgileneceğiz. buradayız” dedi.

Op. Dr. Yiğit ERDAĞ

Emsey Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. Özgür Başar

Eklem Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Abdulhalim Akar

Omurga- Travma Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Kadir MEHDER (KBB Uzmanı): ” Önümüzdeki günlerde merkezimizde Uyku Laboratuarını da hizmete açacağız!” dedi.

Dr. Mehmet Çevik (Ağrı Uzmanı)

Dr. Naci Dumlu-Radyoloji Uzmanı

Uzm. Fzt. Elif ZORGÖR

LENF ÖDEM UZMANI

Fzt. Tuğba Taşpınar

FİZİK TEDAVİ ve REHABİLİTASYON Uzmanı

TOPLANTI SONRASI HATIRA POZU

TOPLANTI SONUNDA Merkez’de görev yapan hekimler ve fizyoterapi uzmanları basına hatıra pozu verdi.  Haber ve fotoğraflar: YILMAZ IŞIK

reklam