reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Gebze Ak Parti İlçe Başkanı Kaya ‘ Beş koldan sahadayız’

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gebze Ak Parti İlçe Başkanı Kaya ‘ Beş koldan sahadayız’
reklam

Gebze’ye gelen beş milletvekilleriyle ile birlikte kenti baştan sona dolaşan ve vatandaşları ziyaret eden Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya seçimden seçime değil hergün Gebzelilerle birlikte olduklarını belirtti.

Bu kapsamda dün gün boyunca belirlenen programlar dahilinde Gebze’de hasta, taziye, protokol, kanaat önderleri, parti büyükleri, esnaf ve saha ziyaretleri yapan Milletvekillerine teşekkür eden Başkan Kaya; Gebze’mizde bizimle birlikte kapı kapı dolaşan. Kocaeli Milletvekillerimiz; Radiye Sezer Kadırcıoğlu, Veysel Tipioğlu,Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Cemil Yaman, Belediye Başkanımız Zinnur Büyükgöz ve tüm teşkilat kademelerimize teşekkür ediyorum. ‘ dedi
AK PARTİ HEP SAHADA
Başkan Kaya Gebzelileri hiçbir zaman yalnız bırakmadıklarını da belirterek; Ak Parti kadrolarımızla sürekli vatandaşlarımızla birlikteyiz. Dertlerini, sorunlarını ve çözüm önerilerini dinliyoruz. Milletvekillerimizle, yönetim kadrolarımız ve belediye başkanımızla halkımızın hizmetindeyiz. Yerel seçimlerde yine aynı heyecan ve destekle vatandaşlarımızın bizi destekleyeceğine ve yine başkanlara yetki vereceğine inanıyoruz. Halkımızda artık çok iyi biliyor ki Türkiye Yüzyılını başlatan sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Kadroların tek bir derdi var o’da halka ve hakka hizmettir’ dedi.

reklam
%d