DOLAR32,2118% 0.09
EURO35,0391% 0.49
STERLIN41,0952% 0.35
FRANG35,2479% 0.32
ALTIN2.440,89% -0,85
BITCOIN69.707,99-0.3
reklam

Fiyatlardan ve sıcaktan bunalan vatandaşa Deva şapkası

Yayınlanma Tarihi : Google News
Fiyatlardan ve sıcaktan bunalan vatandaşa Deva şapkası
reklam

DEVA Partisi Gebze İlçe Başkanı Ahmet Demirtaş, ilçe Kadın Politikaları Başkanı Gülistan Karakaya, kadın kolları yönetimi ve üyeleri ile birlikte Gebze’nin en büyük semt pazarlarından Mevlana Kapalı Pazar alanı girişinde kurdukları stantta , “Ne bu fiyatların hali!” diyen ve aşırı sıcaklardan bunalan vatandaşa serinlemeleri için DEVA Partisi şapkası dağıttı.

DEVA Partisi şapkasını dağıtan ilçe yöneticileri ayrıca DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı ve DEVA kadrolarını anlattı.

“TORBALAR DOLSUN OYLAR DEVA OLSUN”

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ahmet Demirtaş, Kadın Politikaları Başkanı Gülistan Karakaya ve ilçe yönetim kurulu üyeleri kurulan stant çevresinde Pazar alışverişine gelen vatandaşları dinledi karşılıklı sohbet ettiler. Pazarlardaki fiyatların yüksek oluşu ve alım güçlerinin her hafta daha aşağı düştüğünü, ihtiyaçlarını karşılayamadıklarını, sebze meyve ve gıda fiyatlarıyla adeta savaştıklarını belirten vatandaşlara DEVA Partisini anlatarak ellerindeki broşürlerle bilgilenmeleri istediler, DEVA’lı ilçe yöneticileri, Bizim iktidarımızda bu sıkıntılara son vereceğiz, “Torbalar dolsun oylar DEVA olsun.” Dediler.

reklam