DOLAR32,5163% -0.1
EURO34,7959% -0.22
STERLIN40,4743% -0.12
FRANG35,5896% -0.31
ALTIN2.440,50% 0,43
BITCOIN65.160,01-2.487
reklam

Ferit Taşdemir’den Kurultay Değerlendirmesi: “MYK’da Kocaeli’den kimsenin olmaması ayrıca değerlendirilmeli!”

Yayınlanma Tarihi : Google News
Ferit Taşdemir’den Kurultay Değerlendirmesi: “MYK’da Kocaeli’den kimsenin olmaması ayrıca değerlendirilmeli!”
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi’nin bölgemizdeki etkin isimlerinden, MHP Gebze Önceki Dönem İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, dün Ankara’da gerçekleştirilen partinin 13. Büyük Kurultay’ını değerlendirdi. Gebze Panorama Haber’e konuşan Taşdemir, bu dönem yeni MYK Listesi’nde Kocaeli’de hiç bir isme aday olarak yer verilmemesinin Genel Başkan’ın takdiri olduğunu, neden Kocaeli’de bu dönem hiç bir kimseye yer verilmediğinin ise özellikle başta Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı olmak üzere bazı isimlerin bunu enine boyuna değerlendirmesi gerektiğine işaret etti. İŞTE TAŞDEMİR’İN KURULTAY DEĞERLENDİRMESİ:

Gebze Panorama Haber: Sayın Taşdemir, partinizin 13. kurultayı hayırlı uğurlu olsun. Bunun bir değerlendirmesini yapar mısınız? Özellikle MYK ve MDP Listesi’nde Kocaeli’den hiç bir ismin yer almamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ferit Taşdemir: Çok teşekkür ediyorum. Biliyorsunuz Partimizin 13. Büyük Kurultayı Ankara’da yapıldı. Perşembe günü yani dün yapılan kurultayımızın Cenab-ı Allah’tan Partimize ve Milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tabi kurultayımız yine bizim partimize yakışır bir şekilde ve büyük olgunlukla gerçekleşmiştir. Partimizin Ankara Genel Merkezi’nde Merkez Yönetim Kurulu’nda Kocaeli’den bu dönem hiç bir ismin aday olarak bile yer almaması Sayın Genel Başkanımızın yüksek takdirleridir. Demek ki bu dönem kendileri öyle uygun görmüşlerdir.

SAYIN VEKİLİMİZ SANCAKLI VE İLİMİZ DÜŞÜNMELİ: “ACABA KOCAELİ OLARAK MYK’DA NEDEN YOKUZ!”

MHP‘nin dün gerçekleşen 13. Büyük Kurultayı’nda Kocaeli’den ne MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ne de önceki isimlerden hiç kimseye aday olarak bile yer verilmedi.

Ancak bunun neden bu sefer böyle olduğu ile ilgili düşünceyi ve bu gerçeği daha önceki dönemde partimizi Genel merkez’de temsil eden isimlerle, başta Kocaeli’den milletvekili seçilen Kocaeli milletvekilimiz Sayın Saffet Sancaklı’nın ve mevcit il yönetimimizin değerlendirmesi gerektiğine inanıyoruz. “Nerede yanlış yapıldı? Önceki dönem MYK’da temsiliyet vardı, şimdi yok. Neden bu sefer Kocaeli’den hiç bir isim MYK listesinde yer alamadı?” diye bir değerlendirmenin yapılması gerektiğini düşünüyorum ben.

İKİ BUÇUK MİLYONLUK KENT, BU DÖNEM ANKARA’DA TEMSİL EDİLEMEYECEK!

Zira iki buçuk milyonluk bir Kocaeli şehrinde bir milletvekili çıkartan ve iki milletvekilliğini zorlayan partimizin Ankara’da bu dönem Kocaeli’de hiç bir isme yer verilmemesinin ayrıca oturup enine boyuna değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu hususta Sayın Vekilimizin ne düşündüğü önemlidir. Zira MYK’mızda bu sefer Kocaeli’nin olmamasının Kocaeli ile ilgili kurultay öncesi Ankara’ya Genel merkezimize sunulduğu belirtilen Kocaeli raporunun etkili olabileceğini düşünüyoruz. İnşallah bundan böyle Kocaeli olarak daha güzel ve verimli çalışmalarla teşkilatımız Genel merkez nezdinde de takdir edilecek çalışmalara imza atılır. 13. kurufltayımız tekrar Memleketimize ve milletimize hayırlı olsun!

reklam