DOLAR32,7314% 1.41
EURO35,0554% 0.38
STERLIN41,5981% 0.74
FRANG36,7675% 1.8
ALTIN2.456,40% 2,73
BITCOIN65.224,01-2.498
reklam

DEVA Gebze’den gazetemize ziyaret

Kısa adı DEVA olan Demokrasi ve Atılım Partisi Gebze İlçe Teşkilatı yönetimi gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi : Google News
DEVA Gebze’den gazetemize ziyaret
reklam

Kısa adı DEVA olan Demokrasi ve Atılım Partisi Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş ve yönetimi gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Beraberinde ilçe yöneticileri Teşkilat Başkanı Ahmet Demirtaş, Halkla İlişkiler ve Medya Tanıtım Başkanı Ahmet Yaman, Gençlik Çalışmaları Birim başkanı Gürkan Balık,  ve Eğitim Sağlık, Sosyal İşlerve Dış İlişkiler Başkanı Yasin Aydın ile birlikte gazetemizi ziyaret eden DEVA Gebze İlçe Baüşkanı Av. Kemal Memiş, Gazetemiz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Işık nezdinde, gazetemize yeni ofisinde başarılı yayın çalışmaları diledi. Gazetemiz sahibi Yılmaz Işık da DEVA Yönetimine ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

PARTİ ÇALIŞMALARI İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Ziyarette Geçtiğimiz aylarda birinci kuruluş yıldönümünü kutlayan DEVA Partisi’nin bölgemizdeki çalışmaları ile ilgili bilgi de veren Başkan Memiş, ilçe teşkilatı olarak bölgemiz genelindeki teşkilatlanma  çalışmalarını son hızla  sürdürdüklerini  kaydederek, bu anlamda önemli mesafe kaydettiklerini belirtti.

SADECE ESNAFIN DEĞİL, KÖYLÜNÜN DURUMU DA  İYİ DEĞİL

DEVA Partisi olarak pandemi sürecinde büyük sıkıntılara düşen ve uzun süre kepenklerini açamayan esnafın durumunun içler acısı olduğunu ve yeni yeni dükkanlarını açmaya başladıklarını ifade eden DEVA Gebze İlçe Başkanı Kemal Memiş, Gebze köylerine son olarak bir çıkarma yaptıklarını da bilgi  vererek tarımla uğraşan köylü ve köylü çiftçisinin de durumunun iyi olmadığına işaret etti. Memiş: ” Köylünün durumu malum, Büyükşehir yasası ile birlikte ellerindeki arazilerinin büyük bir bölüümü elinden çıkan köylü tarımda zor günler yaşadığını gübre fiyatlarının da aratması ile kazancının sıfırlandığına işaret etti.

Memiş: ” Yakın köylerimizde seracılıkla uğraşan köylülerimiz var. Gittik yerinde gördük. Masrafları kazancını karşılamaz. Türkiye genelinde de bu böyle işte bizim partimiz ilk olarak tarım hamlesini Türkiye’nin tarımın kalbinin attığı yer olan Adana’dan tarımsal hamleyi başlatan bir partidir” dedi.

DEVA’nın Türk Tarımına bir an önce can suyu katılması için öncülük yaptığına işaret eden Başkan Memiş: ” Partimiz ve Sayın Genel Başkanımız ülke çapındaki tarımsal hamleyi ” Tarımda Kendi Kendi Kendine Yeten Bir Ülkenin DEVA’sı Hazırdır” sloganı ile başlattığını beliirterek, bir ketapçıkla, Çiftçinin, Çiftçiliğin Kalkınıdırmanın 7 DEVASI ve Hayvancılığın 10 DEVASN’nı açıkladıklarını da sözlerine ekledi.

Memuş son olarak Türk Tarımının en büyük umudunun iktidara yürüyen Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) olduğunu da sözlerine ekledi.

reklam