DOLAR32,8441% 0.08
EURO35,1370% 0
STERLIN41,5525% -0.09
FRANG36,8786% -0.02
ALTIN2.457,13% -0,03
BITCOIN66.778,701.068
reklam

DEVA Gebze halkın içine indi, sorunları dinledi

DEVA Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş ile yönetimi mahalli bazda çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Barış mahallesini ziyaret eden DEVA Gebze İlçe Başkanı Av. Kemal Memiş; “biz DEVA Partisi olarak dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle mahalle çalışmalarını çok önemsiyoruz. En son Barış mahallesindeydik. Esnafımız çok ciddi sıkıntılar içinde. Halkımız ay sonunu getiremediğini söylüyor. Vatandaşımızı dinledikçe DEVA Partisine ne denli ihtiyaç olduğunu bir kez daha görüyoruz.” dedi. Memiş’in izlenimleri ve açıklaması şöyle:

Yayınlanma Tarihi : Google News
DEVA Gebze halkın içine indi, sorunları dinledi
reklam

“Ülkemiz uzun zamandır çok büyük bir yönetim kriziyle karşı karşıya. Bu yönetim krizinden dolayı da çok büyük bir demokrasi kriz ile insanımızı yoksulluğa mahkum eden derin bir ekonomik krizden geçiyoruz. Tam demokrasiye ve güçlü bir ekonomiye olan ihtiyaç gün geçtikçe daha da artıyor. Tam demokrasi ve güçlü bir ekonomi için bu yönetim krizinden bir an önce çıkmamız gerekiyor.

Bunun için biz DEVA Partisi olarak dur durak bilmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle mahalle çalışmalarını çok önemsiyoruz. En son Barış mahallesindeydik. Esnafımız çok ciddi sıkıntılar içinde. Halkımız ay sonunu getiremediğini söylüyor. Vatandaşımızı dinledikçe DEVA Partisine ne denli ihtiyaç olduğunu bir kez daha görüyoruz.   Halkımız, esnafımız şunu iyi bilsin ki DEVA Partisi her zaman onların yanındadır. Ve gittiğimiz her yerde halkımızın da DEVA Partisine çok büyük bir teveccüh gösterdiğini görüyoruz.

Ayrıca bugün 15 Temmuz, demokrasi tarihinizin en karanlık günlerinden biri. Bu karanlık günde halkımız direnerek demokrasiye sahip çıktı. Bu vesile ile tüm şehitlerimize bir kez daha rahmet diler, gazilerimizi de minnetle anıyoruz.”

reklam