DOLAR32,2035% -0.01
EURO35,4053% 0.33
STERLIN41,4905% 0.38
FRANG35,4051% -0.01
ALTIN2.514,65% 0,56
BITCOIN66.344,46-0.892
reklam

DEVA Derince’den Taşköprü Çıkarması

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
DEVA Derince’den Taşköprü Çıkarması
reklam

DEVA Partisi Derince İlçe Başkanı Zeynep Aydın Sudan ve Yönetimi Derince’nin Taşköprü bölgesi köylerine ziyaret çıkarması gerçekleştirdi.

Beraberinde İl Yönetiminden İl başkan Yardımcıları Aliosman Kılcan ve Batuhan Aykan’ın da hazır bulunduğu ziyarete, İlçe Başkanı Zeynep Aydın Sudan ile birlikte heyette ilçe yöneticileri Önder Gündoğdu, Ersin Beliye, Zeynel Eren Gülmez, Zeynel Abidin Örkmez, Hakan Eryılmaz, Adem Kabakçı, Muhammer Ergün, Neziha Güler, Aliye Güler, Zeynep Polat Emre Birben yer aldılar.

DEVA’DAN DİVAN VE KÖYLERİNE SERİ ZİYARETLER

DEVA Derince İlçe Heyeti sırasıyla ziyaret programına göre, Derince’nin Geredeli Divanı ve köyleri, Tahtalı Divanı ve Köyleri, Çavuşlu Divanı ve Köyleri ile Karagöllü Divanı ve Köylerini ziyaret ederek burada Eski ve şimdi görevde olan muhtarları ziyaret ederek hem bölgenin sorunları hakkında bilgi aldılar hem de tanışma faslı gerçekleştirdiler.

HEM TANIŞTILAR, HEM DERT DİNLEDİLER…

Bölgede hem muhtarlarla, hem işadamları ve çevre sakinleri ile görüşüp tanışan DEVA Heyeti, Karagöllü Divanına bağlı Çalköy’de mola vererek öğle yemeği yediler. Deva Derince İlçe Başkanı Zeynep Aydın Sudan burada Nermin Hanım’ın Yer’inde hamurdan yufka açma fırsatı da buldu.

Taşköprü Yöresi ile ilgili ziyaretleri değerlendiren DEVA Derince İlçe Başkanı Zeynep Aydın Sudan: ” Taşköprü Bölgemiz yıllardır yıllardır idari olarak çok ihmal edilen bir bölge zaten. Önceliğimiz burası oldu, çünkü gerçekten büyük sorunları bulunuyor. Doğru dürüst sağlık hizmeti alacak Sağlmık Ocakları yok, mevcutlar ise yetersiz ve fiziki yapıları da kötü. Bütün bu sorunların çözümü için biz yetkililere bölgenin sorunlarını duyurmak için harakete geçtik. Bunlardan birisi de Çavuşlu’daki Sağlık Ocağı’nın perişan durumu idi. Bizim konuyu gündeme getirmemizle birlikte yetkililer harekete geçtiler sanıyorum. Bunun işaretlerini gördük” dedi.

Bölgedeki muhtarlarla da görüşen DEVA Heyeti, hem bölge muhtarlarına,hem de bölge insanına partilerinin kapılarının her zaman açık olduğunu dile getirdiler.

Seri köy divanı ve köyleri ziyaretlerinin ardından heyet akşam saatlerinde Derince’ye döndü. HABER VE FOTOĞRAFLAR: YILMAZ IŞIK

GEREDELİ DİVANI KÖYLERİNE ZİYARET…

TAHTALI DİVANI KÖYLERİNE ZİYARET…

DEVA ZİYARETİNDE, ÇAVUŞLU( İSHAKÇILAR)’DA YARI ATIL ŞEKİLDE DURAN SAĞLIK OCAĞI’NIN DURUMU BİR KEZ DAHA MASAYA YATIRILDI…

DEVA DERİNCE İLÇE BAŞKANI ZEYNEP AYDIN SUDAN, ÇALKÖY’DE NERMİN HANIM’IN YERİ’NDE ZİYARET MOLASINDA YUFKA AÇTI…

KARAGÖLLÜ DİVANI KÖYLERİNE ZİYARET…

reklam