DOLAR32,3607% 0.17
EURO34,4602% -0.71
STERLIN40,3340% -0.67
FRANG35,3962% -0.32
ALTIN2.438,65% -0,91
BITCOIN2.290.152-0.928
reklam

Dayı’nın Yeri, hijyenik ortamı ve nefis yemekleriyle sizleri bekliyor!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Dayı’nın Yeri, hijyenik ortamı ve nefis yemekleriyle sizleri bekliyor!
reklam

Gebze’de 22 yıllık iş tecrübesiyle müşterilerine damak tadında nefis ev yemekleriyle hizmet veren Dayı’nın Yeri, kontrollü normalleşme sürecinde kapılarını tekrar seçkin müşterilerine açmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyor.

Uluslararası Gastronomi Festivallerinde madalya ve sertifika sahibi olan Dayı’nın Yeri Lokantası, Güzeller mahallesi, 952 sokak,N0: 3. ( Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gebze Hizmet Binası karşısında) Gebze/KOCAELİ adresindeki yerinde 12 yıldır hizmet veriyor. İşletmenin geçmişi ise tam 22 yıllık bir geçmişe sahip bulunuyor.

UMAR:” PANDEMİ SÜRESİNCE PAKET SERVİS YAPTIK, ŞİMDİ DE MÜŞTERİLERİMİZİ MEKANIMIZA BEKLİYORUZ!”

Uluslararası Gastronomi Festivallerinde madalya ve sertifika sahibi olan Dayı’nın Yeri Lokantası Kurucusu ve Sahibi Mehmet Umar, ” Pandemi süresinde de müşterilerimizi paket servis hizmetimizle asla yalnız ve yemeklerimizden mahrum bırakmadık. Şimdi de pandemi yasaklarının kısmi olarak kaldırılmasıyla işletmemize bekliyoruz. Biz onlar için en hijyenik ortamda hizmet vermek için buradayız ve bekliyoruz” dedi.

İŞLETMENİN SAHİPLERİ: Dayı’nın Yeri lokantası Kurucu Sahibi Mehmet Umar ile Gastronomi Eğitimi Mezunu Kızı Sema Umar Ünlütürk ile birlikte görülüyorlar…

NEZİH VE HİJYENİK ORTAMDA YEMEK YEMENİN HUZURU…

Güzeller mahallesi Şehit Mevlüt Duru Caddesi, 952 sokakta bulunan lokantanın nezih ve hijyenik ortamı şimdi müşterilerini bekliyor.

Her güne özel ev yemekleri menüsü, sıcak çorba çeşitleri, köfte ve tavuk ızgara çeşitleriyle devamlı müşterilerine damak tadı hizmeti veren Dayı’nın Yeri Lokantası, pandemi süresince paket servisle mahrum bırakmadığı müşterilini bu kez mekanlarına bekliyor.

Dayı’nın Yeri’nde sıcak ve nefis çorba çeşitleri olmazsa olmaz menünün başında…

DAYI’NIN YERİ’NDE SOĞUK GÜNLERİN FAVORİSİ : SICAK VE NEFİS ÇORBA…

GASTRONOMİ FESTİVALLERİNDE İŞLETME SAHİPLERİNDEN SEMA UMAR’A ÖDÜL KAZANDIRAN YEMEK ÇEŞİTLERİ SUNULUYOR…

Dayı’nın Yeri’nde Türk Mutfağımızın geleneksel yemekleri olan Kurufasülye’nin de tadına doyum olmuyor. Belirli günlerde pişirilen kuru fasülye için buraya erken gitmeniz lazım, zira kısa zaman içerisinde tükeniyor… Ayrıca yine mutfağımızın önemli yemek çeşiitleri de hijyenik ortamda pişirilip müşterilere sıcak ve taze şekilde sunuluyor…

Mekanın yemek parolalarından birisi de şu: “Bahçelerde kereviz. Kerevizi dayının yerinde yeriz”

ÇARŞAMBA GÜNLERİ EV MANTISI, CUMA GÜNLERİ SUCUKLU KURU FASULYE GÜNÜ…

LOKANTADA çarşamba günleri ev mantısı , cuma günleri de sucuklu kuru fasulye günü var…

DAYI’NIN YERİ LOKANTASININ MEMNUN KALAN MÜŞTERİLERİNDEN SONRA EN BÜYÜK REFERANSI ULUSLARARASI GASTRONOMİ FESTİVALLERİNDE KAZANDIĞI SERTİFİKA VE MADALYALAR YER ALIYOR…

OKAN üNİVERSİTESİ’nde Gastronomi Akademi Eğitimi alan İşletme Sahiplerinden Sema Umar, aldığı başarı sertifikası ile görülüyor.

DAYI’NIN YERİ EV YEEMEKLERİ LOKANTASI HEM MEKANDA, HEM DE OFİS VE İŞYERLERİNE SİPARİŞ ÜZERİNE PAKET SERVİSİ YAPIYOR…

İŞLETMENİN ARACI İLE LOKANTANIN SAHİBİ MEHMET UMAR, BİZZAT OFİS VE İŞYERLERİNE PAKET SERVİSİ GERÇEKLEŞTİRİYOR…

reklam