reklam
reklam
DOLAR 27,0321 % 0.13
EURO 28,8342 % 0.21
STERLIN 33,2781 % -0.44
FRANG 29,8283 % -0.75
ALTIN 1.671,02 % -0,17
BITCOIN 727.040 -1.263
reklam

Darıca’da Karadeniz rüzgârı esecek…

Yayınlanma Tarihi : Google News
Darıca’da Karadeniz rüzgârı esecek…
reklam

Darıca Trabzonlular Derneğinin öncülüğünde 16 Eylül’de Darıca’da gerçekleşecek olan 2. Gençlik şöleni öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Darıca Trabzonlular Dernek Başkanı Umut Sağlam, herkese gençlik şölenine davet etti.

Darıca Trabzonlular Derneği’nin öncülüğünde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Darıca Belediyesi, Gebze Belediyesi, Trabzon Beşköylüler Derneği, Gebze Trabzon Köprübaşı Pınarbaşılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Gebze Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği, Darıca Şalpazarı Kabasakal Köyü Yardımlaşma Derneği ve Şalpazarlılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin destekleriyle, Darıca’da düzenlenecek olan 2. Gençlik Şöleni öncesi Gebze Antik Cafe’de bir basın toplantısı gerçekleştirildi.

TOPLANTIYA KATILIM YOĞUN OLDU

Basın toplantısına Darıca Trabzonlular Dernek Başkanı Umut Sağlam’ın yanı sıra, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç,  Gebze Trabzon Beşköylüler Dernek Başkanı Halil Bulut,  Darıca Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mesut Koca, Gebze Trabzon Köprübaşı Pınarbaşılılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Kaldırım, Gebze Maçkalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Coşkun Aydın, Darıca Şalpazarı Kabasakal Köyü Yardımlaşma Derneği Başkan Vekili Yakup Kaval, Şalpazarlılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Öztürk, Şahin Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kaşif Şahinkesen, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Levent Altun gibi isimler katıldı. Ayrıca çok sayıda basın mensubu da toplantıya ilgi gösterdi.

“BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”

Darıca Trabzonlular Derneği Başkanı Umut Sağlam, basın mensuplarını kahvaltı programında ağırlayarak yapılacak şölen hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda konuşan Sağlam, “Biz burada daha geniş kitlelere ulaşarak daha çok insanımızla hasbihal ederek, güzellikleri hep birlikte yapalım istiyoruz. Bütün vatandaşlarımızı programımızda Darıca Sahilimizde görmek istiyoruz. Gençlik konserimizde Koliva ile anlaştık, Samet Piyaleoğlu ile anlaştık. O da yeni parlayan bir kardeşimiz. Özellikle onu tercih ettik. Bizden şöyle bir ricası oldu; ‘Klibimi burada çekip hem Darıcalılara hem de Trabzonlulara mal etmek istiyorum’ dedi. Biz de elimizden geleni yapacağımızı söyledik. Allah izin verirse 16 Eylül’de bu güzel festivalde beraber olacağız” dedi.

“GENÇLERİMİZ GÜZEL VAKİT GEÇİRECEK”

Gebze Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Dinç ise “İnşallah program amacına ulaşır. Allah muvaffak etsin, rabbim utandırmasın. İnşallah güzel bir program olacaktır ve gençlerimiz de güzel vakit geçirecektir. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

KOLİVA VE SAMET PİYALEOĞLU SAHNE ALACAK

Gençlik Şöleni, 16 Eylül Cumartesi günü Darıca Duduyev Parkı Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek. Gecede Karadeniz müziğinin güçlü sesi Koliva ve Samet Piyaleoğlu sahne alacak.

reklam
%d blogcu bunu beğendi: