DOLAR32,8723% 0.06
EURO35,6545% -0.1
STERLIN42,4149% -0.02
FRANG37,0060% 0.41
ALTIN2.548,54% 0,13
BITCOIN66.393,42-0.966
</div

CHP’li Çiler, “ Vatandaşlarımız Kurban Bayramında bile ete ulaşamıyor”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
CHP’li Çiler, “ Vatandaşlarımız Kurban Bayramında bile ete ulaşamıyor”
reklam

CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, Gebze Belediyesi Kurban Pazarı’nı ziyaret ederek halkın ve besicilerin sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında, kurban satış alanında faaliyet gösteren besiciler ve kurban almak isteyen vatandaşlar pazardaki mevcut koşullarla ilgili çeşitli sıkıntılarını dile getirdi.

Besiciler özellikle kurban satış alanının yetersizliği, duş ve lavabo alanlarının eksikliği gibi konularda yaşadıkları zorlukları vurguladılar. Hizmetlerin yetersiz olması nedeniyle işlerini sağlıklı bir şekilde yürütemediklerini belirten besiciler, bu konuların acilen çözülmesi gerektiğini ifade ettiler. Besiciler bu yıl kurban satışlarının azlığını vurgulayarak, zararına satış yapmaya başladıklarını vurguladılar. Kurban pazarına kurbanlık almak için gelen vatandaşlar ise fiyatların yüksekliğinden şikayetçi oldu. CHP’li Çiler, “ Vatandaşlarımız Kurban Bayramında bile ete ulaşamıyor” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, halkın ve besicilerin bu haklı taleplerini dikkatle dinledi ve sorunların çözümü için gerekli adımların atılacağına dair söz verdi. Çiler, “Bu meseleleri mecliste gündeme getirip, çözüm noktasında takipçisi olacağım. Besicimizin ve vatandaşımızın yanında olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

reklam