DOLAR33,0394% 0.09
EURO36,0295% 0.01
STERLIN42,8758% -0.08
FRANG36,8877% 0.12
ALTIN2.581,54% 0,46
BITCOIN63.609,731.164
</div

CHP Gebze: “Milyonluk Beylikdağı Projesi magandalara bırakılmış!”

Yayınlanma Tarihi : Google News
CHP Gebze: “Milyonluk Beylikdağı Projesi magandalara bırakılmış!”
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan yaptığı basın açıklamasında, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Beylikdağı Mesire alanına yapılan milyonluk yatırımın aydınlatma,çevre düzenlemesi ve ağaçlandırma çalışmaları bitmesine rağmen kapılarına kilit vurup kaderine terk edilmiş koca bir alan olduğunu öne sürdü. Beraberinde Gebze Belediyesi meclis üyeleri Şahin Yılmazel,Cavit Kapoğlu, Erhan Bölük,  Kadın kolları başkanı Yaşa  Erdoğan, Hürriyet mahalle temsilcisi Dilesen Karataş ile birlikte Beylikdağı’na çıkan Orhan ve beraberindekiler basın açıklamasından önce dağdaki bayrağımızı yenisi ile değiştirdiler. Orhan burada şunu söyledi:

“Milyonluk yatırım yaptıktan sonra Büyükşehir Belediyesi’nin resmen unutup,bir daha ilgilenmediği alanda her taraf kırılmış, dökülmüş. Yazık oluyor milyonluk yatırımlara” dedi. Orhan’ın açıklaması şöyle:
“Milyonluk yatırım yaptıktan sonra Büyükşehir Belediyesi’nin resmen unutup,bir daha ilgilenmediği alanda her taraf kırılmış, dökülmüş. Elektrik trafolarına maganda’lar tarafından kurşunlamış kullanılamaz hale getirilmiş.Bir süre önce aydınlatma direği takılmış ve daha sonra yine sökülmüş. Bu yatırımı bu halde bırakmak resmen ihanettir.
Bugün tüyü bitmemiş yetimin hakkını, halkın vergisini,devlet malını burada talan ettirmek insanın içini acıtıyor.

CHP ESKİYEN BAYRAĞIMIZI DA YENİSİNİ DEĞİŞTİREREK GÖNDERE ÇEKTİ

CHP Gebze Heyeti basın açıklamasından önce dağdaki bayrağımızı yeniledi ve yenisini göndere çekerek basın açıklamasını yaptı.

MAGANDA VE SERSERİ KİŞİ YA DA GRUPLAR YENİ KONULAN ARAÇ VE GEREÇLERE BÜYÜK ZARAR VERMİŞ…

Beylikdağı’na ışıklandırma için konulan elektrik trafoları manyak ve serseri kişilerce kurşunlanmış…


Bugün bir kez daha Gebze’mizin hiçe sayıldığını yok sayıldığını ama Gebze’nin sahipsiz olmadığını göstermek için ilçe yöneticilerimiz, Kadın kollarımız ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile oradaydık.Önceden olduğu gibi Bundan sonrada yağmanın,talanın, olduğu heryerde bunu yapanların karşısında olacağız.Ayrıca mesire alanında bulunan Türk bayrağının değişimini sağladık yenilenen bayrağımızla gurur ve onur duyuyoruz…
Basın açıklamama eşlik eden meclis üyelerim Şahin Yılmazel,Cavit Kapoğlu Erhan Bölüğe  kadın kolları başkanım Yaşa  Erdoğana hürriyet mahalle temsilcim Dilesen Karataş’a ilçe yöneticilerime ve basın emekçilerine teşekkür ediyorum…GebzeSahipsizDegil” 
CHP Gebze ilçe başkanı Gökhan Orhan 

reklam