reklam
reklam
DOLAR 27,4987 % 0.16
EURO 28,8397 % 0.06
STERLIN 33,3707 % 0.26
FRANG 29,8996 % 0.05
ALTIN 1.608,39 % -0,30
BITCOIN 763.023 -1.385
reklam

Bostan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İvedi Gebze Kışlası Mektubu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Bostan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a İvedi Gebze Kışlası Mektubu
reklam

Gebze Belediyesi’nin Önceki Dönem Bağımsız Meclis Üyesi olan Fahrettin Bostan, Gebze Kışlası’na yapılmak istenen Galericiler Sitesi hakkındaki hususu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmek üzere Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı (CİMER)’e ivedi bir mektup yazdı.

Yakın geçmişte Gebze Mermerciler Sitesi’ni yargıya götüren ve projeyi durduran isim olarak da bilinen Fahrettin Bostan, mektubunda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kışla arazisi için, “Mutlaka buraları Millet Bahçesi olacaktır” talimatını da hatırlatarak şöyle yazdı:

” Sayın Cumhurbaşkanım,

Gebze Askeri Kışla, Millet Bahçesi olacak diye söz vermiştiniz.

Sayın Cumhurbaşkanım,

sizin talimatınıza rağmen, Kocaeli Büyükşehir geçtiğimiz günlerde Askeri Kışla alanında plan değişikliğine gitti ve buraya başta Galericiler Sitesi olarak bir çok yapı için plan değişikliğine giderek bu alan için bir sürü değişiklik yaptı. Bizler bu şehirde yaşayan vatandaşlar olarak başta şahsım olmak üzere, Gebze Askeri Kışlanın sizin söz verdiğiniz ve buyurduğunuz gibi Millet Bahçesi ve AFAD toplanma Merkezi olmasını istiyoruz. Gereğinin yapılmasını önemle arz eder, saygılar sunuyorum” dedi.

İşte Bostan’ın Cumhurbaşkanlığı katına yazdığı mektup ve Cimer başvurusu şöyle:

reklam
%d blogcu bunu beğendi: