reklam
reklam
DOLAR 27,0408 % 0.15
EURO 28,8465 % 0.25
STERLIN 33,3153 % -0.33
FRANG 29,9028 % -0.55
ALTIN 1.674,98 % 0,07
BITCOIN 730.050 -0.95
reklam

Bostan; 24 saat içinde Asma Köprünün ışıklarını yaktırttı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Bostan; 24 saat içinde Asma Köprünün ışıklarını yaktırttı
reklam

Gebze Belediyesi Eski Bağımsız Meclis Üyesi Fahrettin Bostan, bölgemize devlet tarafından “Yap-İşlet-Devret” Modeli ile yapılan Osmangazi Asma Köprüsü’nde geceleri ışıklarının yanmadığını belirterek geçtiğimiz günlerde başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere devlet yetkililerine ışıkların yanması için çağrıda bulunmuştu. Çağrısı çok çabuk kabul gördü ve köprü ışıkları 24 saat içinde yeniden yanarak geceleri ışıl ışıl oldu. Bostan ilgiden ötürü teşekkür etti.

Gebze’de kurulmak istenen Mermerciler Sitesi ile ilgili yakın geçmişte verdiği mücadele ve sert çıkışları ile tanınan ve bu süre içinde CHP’den istifa ederek bağımsız üye olarak görevini sürdüren Önceki dönem Meclis Üyesi Bostan son olarak bölgemize devlet tarafından “Yap-İşlet-Devret” Modeli ile yapılan Osmangazi Asma Köprüsü’nde geceleri ışıklarının yanmadığını belirterek geçtiğimiz günlerde başta Cumhurbaşkanı Erdoğan olkak üzere devlet yetkililerine ışıkların yanması için çağrıda bulunmuştu.

Bostan, bölgemize devlet tarafından “Yap-İşlet-Devret” Modeli ile yapılan Osmangazi Asma Köprüsü’nde geceleri ışıklarının yarım yamalak gördüğü için hızlı bir refleksle konuyu başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere devletin ve yerel yönetimlerin ilgili makamlarına kendi sosyal medya sayfasından şu çağrı yapmıştı: ”

“Sayın Cumhur başkanım
Sayın Ulaştırma Bakanım
Sayın Valim
Sayın Büyükşehir belediye başkanım
Bu gördüğünüz resimler Osmangazi köprüsü Aylardır geceleri ışıkları yarım yamalak yanıyor
Ya Allah aşkına bizi adam yerine koymuyorsunuz bundan üç ay öncede buradan bu resimleri attım sesimizi duyan olmadı şimdi buradan tekrar sesleniyorum bu ülke sahipsiniz mi kaldı bizim haberimiz yok neden bu köprünün ışıkları diğer köprülerimiz gibi yanmıyor lütfen beni aydınlatın saygılar …”

KÖPRÜNÜN IŞIKLARI TEKRAR YANDI, BOSTAN BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ…

BOSTAN RİCASINI VE İSTEĞİNİ KIRMAYAN DEVLET YETKİLİLERİNE BÖYLE TEŞEKKÜR ETTİ…

Talebinin ivedi şekilde dikkate alınması ve köprünün ışıklarının tekrar ışıl ışıl yanması üzerine sosyal medya hesabından paylaşım yapan Fahrettin Bostan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, Ulaştırma Bakanı İsmail Karaismailoğlu,  Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın’a teşekkür etti.

reklam
%d blogcu bunu beğendi: