DOLAR32,7769% 1.52
EURO35,0718% 0.44
STERLIN41,6424% 0.79
FRANG36,7927% 1.86
ALTIN2.456,21% 2,73
BITCOIN65.504,01-1.881
reklam

Başkan Şayir’den Diliskelesi’ne yürüyüş yolu    

Daha yaşanılabilir bir Dilovası için tüm mahallelerde adeta seferberlik başlatan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Diliskelesi Mahallesi’ne yaptığı bisiklet ve yürüyüş yolunu da vatandaşların hizmetine sundu. 

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Şayir’den Diliskelesi’ne yürüyüş yolu    
reklam

 2019 yerel seçimlerinde Dilovalılar’ın büyük teveccühü ile Belediye Başkanlığı görevine gelen Hamza Şayir, “Yükselen Şehir” vizyonu ile ‘Daha yaşanabilir bir Dilovası’ hedefine ulaşabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

DİLİSKELESİ MAHALLESİ’NİN YILDIZI PARLIYOR 

Yaptığı çalışmalar ile mahallelere ayrı bir renk katmaya çalışan Başkan Şayir, son dokunuşu Diliskelesi Mahallesi sakinlerini sevindirecek bir adım daha attı.

Oksijen AVM’nin kurulması ile her gün binlerce insanın ziyaret ettiği Diliskelesi Mahallesi’nin yıldızı yapılan yatırımlarla her geçen gün daha da artarken, Başkan Şayir tarafından 735 sokakta hayata geçirilen yürüyüş ve bisiklet yolu projesiyle mahalle halkı ayrı bir heyecan yaşadı.

YÜRÜYÜŞ ETKİNLİĞİNDE BULUŞTULAR

Yeni yapılan trafiğe kapalı yürüyüş yolunda önceki gün vatandaşlarla birlikte yürüyüş yapan Başkan Şayir’e, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ve yönetimi, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Demir, Belediye Başkan Yardımcısı Sinan Yaşar ve belediye meclis üyeleri de eşlik ettiler.

Gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine yüzlerce mahalle sakini katılırken, yürüyüşe katılanlara Dilovası Belediyesi ekiplerince çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

BAŞKAN ŞAYİR: “HAYIRLI OLSUN” 

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, yürüyüş sonrası yaptığı açıklama da “Diliskelesi Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarımızın günün stresini atabilecekleri, temiz havada spor yapıp, güvenli ortamda bisiklete binebilecekleri ve yürüyüş yapabilecekleri bir alan oluşturduk. Dilovamız’a ve Diliskelesi Mahallemiz’e hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

reklam