DOLAR33,0422% 0.62
EURO36,0193% 0.47
STERLIN42,9415% 1.13
FRANG36,9452% 0.83
ALTIN2.562,44% 0,51
BITCOIN57.809,990.595
</div

Başkan Büyükgöz’den yeni otobüs müjdesi: “Büyükşehir, 30’unu Gebze’ye tahsis edecek!”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başkan Büyükgöz’den yeni otobüs müjdesi: “Büyükşehir, 30’unu Gebze’ye tahsis edecek!”
reklam

ÖZEL HABER: Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada, Kocaeli Büyükşehir’nin kente kazandıracağı ve artık parça parça teslimatını almaya başladığı 210 YENİ yeni ve konforlu otobüsten 30’unu ulaşım hizmeti için Gebze bölgesine tahsis edeceğini açıkladı. Başkan Büyükgöz bu konuda her şeyin hazır olduğunu bu otobüsleri Gebze’de kullanacak olan sürücü alımı ile onların eğitimlerine başlandığını duyurdu.

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz , Gebze için çok önemli gelişmeyi yaptı bu sabah saatlerinde. Başkan Büyükgöz, bu sabah “Muzaffer Altıntaş” İmam Hatip Ortaokulu’ndaki bayrak töreninin ardından gerçekleşen sohbet toplantısında okul yöneticileri ile öğretmenlerin katıldığı sohbet toplantısında yaptığı açıklamada, Gebze’nin ulaşımı hususunda önemli açıklamada bulundu. Bir velinin öğrencilerin ulaşımı hususunda yaptığı, ” Özellikle okulların çıkış veya giriş saatlerinde otobüslerin yetersiz geldiği ve sık seferler yapmamaları sıkıntı oluyor Sayın Başkanım bu konuda bir çalışma var mı?” sorusuna verdiği yanıtta, Kocaeli Büyükşehir’nin kente kazandıracağı ve artık parça parça teslimatını almaya başladığı 210 otobüsten 30’unu ulaşım hizmeti için Gebze bölgesine tahsis edeceğini açıkladı.

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ, “SEFERLER SIKLAŞACAK!”

her geçen gün otobüs filosunu daha da güçlendiren ve yenileyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz günlerde toplam alacağı 210 otobüsten 30’unu daha bölgemize getirdiğine işaret eden Başkan Büyükgöz, ” Büyükşehirimiz bu otobüslerden 30 tanesini Gebze bölgesine tahsis edecek, Bu otobüsleri kullanacak olan sürücülerin de işe alımı yapılıyor. Onların güvenlik soruşturmaları ve eğitimleri tamamlandıktan sonra otobüsler Gebze genelinde ulaşım hizmetine başlayacak ve bununla ulaşımdaki seferler daha da sıklaştırılacak. Halkımız ve geleceğimiz olan çocuklarımız, değerli öğrencilerimiz en güzel hizmete layıktırlar” dedi.

MARMARAY HATTINA DA İKİ HAT AÇILIYOR

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz alınan yeni otobüslerle Çayırova Marmaray-Gebze-Yenikent ile Çayırova Marmaray-Beylikbağı-Gaziler olmak üzere iki parelel hattında devreye sokularak bu bölgelerimizde oturan hemşehrilerimizin ve değerli öğrencilerimizin rahat ulaşımı için iki hat aynı anda devreye alınacağı müjdesini verdi.

YENİ ALINAN OTOBÜSLER 5 YIL GARANTİLİ

9 metre CNG (Sıkıştırılmış doğalgaz) yakıtlı ve alçak tabanlı BMC otobüsler 5 yıl yedek parça ve servis garantili. 23 oturan, 51 ayakta olmak üzere 74 yolcu kapasiteli otobüsler, çarpışma ve sürücü ikaz sistemine sahip ve yakıt tasarrufu, rampa çekiş performansı ile emsallerine göre daha güçlü motor sistemine sahip. YILMAZ IŞIK

reklam