DOLAR32,7350% 1.4
EURO35,0395% 0.36
STERLIN41,5338% 0.69
FRANG36,7726% 1.8
ALTIN2.452,62% 2,58
BITCOIN65.376,00-2.22
reklam

Başkan Büyükgöz mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Mahalle ziyaretlerini sürdüren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Cumhuriyet ve Mimar Sinan mahallelerinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Başkan Büyükgöz, Mimar Sinan sakini Osman Kılıç’a da geçmiş olsun ziyareti yaptı.

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Büyükgöz mahalle ziyaretlerini sürdürüyor
reklam

Başkan Büyükgöz, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Yoğun geçen hizmet ve ziyaretçi trafiğine rağmen mahalle gezilerini aksatmadan sürdüren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, vatandaşların evlerine de konuk oluyor. Geçtiğimiz günlerde Beylikbağı bölgesi Cumhuriyet ve Mimar Sinan mahallelerine giden Başkan Büyükgöz, esnafları dükkanlarında ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Esnafların ikram ettiği çay eşliğinde vatandaşlarla hasbihal eden Başkan Büyükgöz, talep ve istekleri de dinledi.

ÇOCUKLARA KİTAP VE HEDİYELER

Belediye çalışmalarına ve projelerine ilişkin de vatandaşlara bilgi veren Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz daha sonra hasta ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Büyükgöz, Mimar Sinan Mahallesi sakinlerinden Osman Kılıç’ı evinde ziyaret etti. Başkan Büyükgöz, geçirdiği kaza sonrası evinde istirahat eden Kılıç’a acil şifalar temennilerini iletti. Mahalle ziyaretlerinde çocukları da unutmayan ve onlarla tek tek ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektiren Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, kitap ve çeşitli hediyeler takdim ediyor.

reklam