DOLAR33,0310% 0.62
EURO35,9499% 0.28
STERLIN42,7986% 0.88
FRANG36,8881% 0.7
ALTIN2.544,03% -0,21
BITCOIN57.234,99-3.454
</div

Başkan Büyükgöz Halk Meclisi’ni  Tatlıkuyu’da topladı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başkan Büyükgöz Halk Meclisi’ni  Tatlıkuyu’da topladı
reklam

Mahallelerde Halk Meclisi toplantılarına ara vermeden devam eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Tatlıkuyu Mahallesi sakinlerine konuk oldu.

Başkan Büyükgöz Halk Meclisi’ni Tatlıkuyu Mahallesi’nde topladı. Göreve geldiği ilk günden itibaren mahallelerde Halk Meclisi toplantılarına ara vermeden devam eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Tatlıkuyu Mahallesi sakinlerine konuk oldu. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Mahalle Başkanı Hüseyin Katı, Tatlıkuyu Mahalle Muhtarı Cevat Karaman, ilçe ve mahalle teşkilat yöneticileri, belediye başkan yardımcıları Remzi Şeker, Sedat Çelik, Selamet Güner, Dursun Ali Arslan, Yusuf Burkut, Mehmet Dinç, birim müdürleri ve mahalle sakinlerinin katıldığı Halk Meclisinde Başkan Büyükgöz hazırlanan slayt gösterimi eşliğinde sunum gerçekleştirdi. Bugüne kadar mahallede belediye tarafından yapılan üst yapı çalışmaları ve diğer hizmetlerin yanı sıra Gebze’ye kazandırılacak projelere ilişkin de bilgi veren Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, vatandaşların sorularını da cevaplandırdı. Mahalle sakinlerinin hizmetlere ilişkin görüş ve önerilerini de dinleyen Başkan Büyükgöz talep ve istekleri de ilk elden aldı. Başkan Büyükgöz, “Sizlere hizmet etmek için buradayız.

VATANDAŞLARININ SORULARINI YANITLADI

Sizlerden aldığımız emaneti en iyi şekilde hizmete dönüştürmek için ekibimizle birlikte durup dinlenmeden çalışma azmimizi sürdürmekteyiz. Gebze’mizin daha müreffeh ve daha yaşanabilir kent olabilmesi gayesiyle, sizlerin desteğiyle durup dinlemeden çalışacağız. Katılımınız ve destekleriniz için bir kez daha teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı. Başkan Büyükgöz daha sonra mahalle sakinlerinin şikayet, öneri ve taleplerini dinledi. AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya da yaptığı açıklamada, “Değerli belediye başkanımız Zinnur Büyükgöz’ün 3. tur halk meclisi programlarının başlangıcında mahalle başkanımız Hüseyin Katı ile beraber Tatlıkuyu Mahallemizde halkımızla beraberiz. Gönül belediyeciliği anlayışıyla AK belediyecilik hizmetlerinin en müstesna örnekleriyle Gebze’mizi donatan belediye başkanımıza ve ekibine kolaylıklar diliyorum” dedi.  

reklam