DOLAR32,8723% 0.06
EURO35,6545% -0.1
STERLIN42,4149% -0.02
FRANG37,0060% 0.41
ALTIN2.548,54% 0,13
BITCOIN66.393,42-0.966
</div

Başkan Bıyık’tan emekli olan personele vefa yemeği

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başkan Bıyık’tan emekli olan personele vefa yemeği
reklam

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, görev süresi boyunca belediyeden emekli olan yaklaşık 70 personele veda yemeği düzenledi. Darıca’ya hizmet bayrağını teslim aldıklarını belirten Başkan Muzaffer Bıyık, emekli personele  plaket vererek hizmetleri için teşekkür etti.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, belediyeye uzun yıllar hizmet verip emekli olan yaklaşık 70 personel için veda yemeği düzenledi. Darıca Balıkçısı Konferans Salonu’nda düzenlenen vefa yemeğine Başkan Muzaffer Bıyık’la birlikte başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve emekli personeller katıldı.

DARICA’YA HİZMET BAYRAĞINI SİZLERDEN DEVRALDIK

Darıca’ya hizmet etmenin bir bayrak yarışı olduğunu belirten Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Şunu bilmenizi istiyorum ki Darıca güzelse sizler sayesinde güzel. Her köşesinde bir emeğiniz var. Emekleriniz için sizlere çok teşekkür ederim. Dün sizler ilçemizi geliştirmek ve güzelleştirmek için çalıştınız. Bugün de sizlerden aldığımız bayrakla ilçemize hizmete biz devam ediyoruz. Emeklilik hayatınızda sizlere ve ailenize mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİ

Vefa yemeğinde emekli personellerle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Başkan Muzaffer Bıyık, program sonunda emekliye ayrılan tüm personele tek tek teşekkür plaketi takdim etti. Emekli personele hazırlanan sürpriz de programda duygusal anlar yaşattı. Emekli personellerin resimlerinin yer aldığı slayt ile personeller, hatıraları hep birlikte yad ettiler. Yemeğin ardından müzik dinletisi olurken emekli personeller gönüllerince eğlendiler. Başkan Muzaffer Bıyık da müzik dinletisine eşlik ederken emekli personeller kendilerini unutmayan ve vefa gösteren Başkan Muzaffer Bıyık’a teşekkür ettiler.

reklam