reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başarılı CEO, Gebzeli BAL,  İLK 100 de yerini aldı..

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başarılı CEO, Gebzeli BAL,  İLK 100 de yerini aldı..
reklam

2021 de Yeni Elektrik Üretim A.Ş.ne Yönetim Kayyumu olarak atanan Gebzeli İktisatçı-Mali Müşavir Selahattin BAL 2021 yılı sonunda şirketi iflasdan çıkartarak, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 313.sıraya getirme başarısını göstermişti. İşte şimdi o başarılı CEO ve hesap adamı, 30.05.2023 tarihinde Marriott Otel Asia’da yapılacak ,ülkemizde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmaların başarılı 100 CEO ve Genel Müdürlerinin davet edildiği, “VİZYON 100 Kurumsal Değerler “ 7.dönem yemekli toplantıya davet edildi.

Dilovası Çerkeşli Mevkiinde kurulu 865 mw doğalgaz çevrim santralinin %60 Ünal Aysal’a ait Ünit Grubunun,%40 İtalyan Ansaldo şirketinin ortağı olduğu “Yeni Elektrik Üretim A. Ş. “ 20. 02. 2020 tarihinde iflas etmiş, bunun ardından Mahkeme tarafından Haziran. 2021 de Yeni Elektrik Üretim A.Ş.ne Yönetim Kayyumu olarak atanan Gebzeli İktisatçı-Mali Müşavir Selahattin BAL 2021 yılı sonunda şirketi iflasdan çıkartarak, Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesinde 313.sıraya getirme başarısını göstermişti.

BAŞARILI CEO VE HESAP ADAMI EN PRESTİJLİ YEMEKLİ TOPLANTIYA DAVET EDİLDİ

İşte şimdi o başarılı CEO ve hesap adamı, 30.05.2023 tarihinde Marriott Otel Asia’da yapılacak ,ülkemizde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmaların başarılı 100 CEO ve Genel Müdürlerinin davet edildiği, “VİZYON 100 Kurumsal Değerler “ 7.dönem yemekli toplantıya davet edildi.

KONUŞMA YAPMASI BEKLENİYOR

Selahattin BAL’ın yönetim başarısı iş çevrelerinin dikkatini çekmiş,30.05.2023 tarihinde Marriott Otel Asia’da yapılacak ,ülkemizde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmaların başarılı 100 CEO ve Genel Müdürlerinin davet edildiği, “VİZYON 100 Kurumsal Değerler “ 7.dönem yemekli toplantıya davet edildi. Başarılı Hesap Adamı Selahattin BAL’ın toplantıda dünya ekonomisinde gelişmeler hakkında konuşma yapması bekleniyor. YILMAZ IŞIK

reklam

YORUM YAP

reklam

DÖVİZ KURLARI

 • Dolar DOLAR
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Euro EURO
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Sterlin İNG. STERLİNİ
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Frang İSV. FRANGI
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Kanada Doları KAN. DOLARI
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Çeyrek Altın ÇEYREK ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Gram Altın GRAM ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Bitcoin BITCOIN
  FİYAT DEĞİŞİM
reklam

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış
%d