reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Başaranlar Yatırım Holding, 4 Kıtaya açıldı: O artık bir Dünya Markası!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Başaranlar Yatırım Holding, 4 Kıtaya açıldı: O artık bir Dünya Markası!
reklam

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe son yılların parlayan yıldızı haline gelen Redstone Holding A.Ş. bugün Dünya çapında 4 kıtada 58 ülkede franchise  hizmeti vererek global anlamda da üstünlüğünü kanıtladı.

Bir Başaranlar Yatırım Holding A.Ş iştiraki olan Evrim Kırmızıtaş Başaran yönetiminde, Gayrimenkul sektöründe hızla büyüyen bir dünya markası olan REDSTONE; 58 ülke patenti ile gücüne güç katıyor!

Firma 4 kıtada bulunan bir çok ülkede franchise  hizmeti vererek global anlamda da üstünlüğünü kanıtlamış bulunuyor.

. BAŞARAN ŞİRKETLER TOPLULUĞU bünyesindeki Ömer Faruk Başaran yönetimindeki Başaranlar Yatırım Holding A.Ş ve Evrim Kırmızıtaş Başaran yönetimindeki Redstone Holding A.Ş, başta olmak üzere, farklı sektörlerde 4 KITADA faaliyet gösteren toplam 19 ŞİRKET bulunuyor. REDSTONE istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor…

Redstone, yurtdışı ofislerini genişletiyor

İstanbul Levent / Şişli / Tekfen Tower’den yönetilen Başaranlar Yatırım Holding Yenilikçi franchise sistemiyle hızla büyüyen emlak şirketi olan Redstone, şu anda toplam 49 şubeye sahip. Firmanın tüm şubeleri, franchising yöntemiyle işletiliyor. 12 ilde faaliyet gösteren firmanın yurt dışında ise Almanya, Fransa, Rusya, İngiltere, Amerika, İspanya, Kazakistan, Azerbaycan, Polonya, Güney Afrika’da şubeleri mevcut. Firma, yılsonuna kadar 100 şube açmayı belirlerken, 25 milyon TL’likte ciro hedefliyor.

Redstone Yönetimi, geçtiğimiz aylarda Azerbaycan ofisini de törenle açmıştı ve büyük ilgi ile karşılaşılmıştı.

Redstone Türkiye ofis zincirlerini seri açılışlarıyla genişletiyor

REDSTONE Türkiye olarak firma ülke genelindeki ofis açılışlarını, REDSTONE Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran ve Başaranlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Başaran birlikte yapıyor.

*Francihising Şartları: Redstone’nun franchising şartları arasında taşınmaz ticareti yönetmeliğine bağlı olarak gerekli belgelerin tamamlanmış olması ve taşınmaz ticareti yetki belgesinin alınmış olması gerekiyor. Markanın standartları doğrultusunda minimum 100 metrekare üzeri ofis istenirken, franchising bedeli ve royalty bedeli de şartlar arasında yer alıyor. YILMAZ IŞIK

reklam

YORUM YAP

%d