DOLAR32,7815% 0.6
EURO35,4862% 0.49
STERLIN41,4633% 0.42
FRANG36,1961% 1.2
ALTIN2.510,41% 1,04
BITCOIN2.029.716-0.194
reklam

Gebze’de Sağlıkçılar İçin Hatıra Ormanı Oluşturulacak

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
Gebze’de Sağlıkçılar İçin Hatıra Ormanı Oluşturulacak
reklam

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze’deki Sağlıkçılara; 14 Mart Tıp Bayramı Ziyaretleri Gerçekleştirdi.

14 Mart Tıp Bayramı’nda ilçedeki tüm hastaneleri ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz hediye takdim ettiği sağlık çalışanlarının bayramını, “Pandemi günlerinde ön cephede mücadele eden sağlık ordumuzun siz değerli neferlerine Gebzeli hemşerilerim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı da tebrik ediyorum” sözleriyle kutladı

Başkan Büyükgöz sağlıkçıları unutmadı. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’den ilçedeki sağlık çalışanlarına 14 Mart Tıp Bayramı ziyareti. 14 Mart Tıp Bayramı’nda ilçede bulunan devlet ve özel hastaneleri ziyaret eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e bu ziyaretlerinde belediye başkan yardımcıları Sedat Çelik, Selamet Güner ve birim müdürleri eşlik etti. İlk olarak Fatih Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan Büyükgöz, Acil servis başta olmak üzere polikliniklerde görevli doktor, hemşire ve yardımcı sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

HAKLARI ASLA ÖDENEMEZ

Fatih Devlet Hastanesi’nin ardından Medar, Gebze Özel Tıp, Merkez, Yüzyıl, Medicalpark, Merkez Prime ve Anadolu Sağlık hastanelerini de ziyaret eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, görevli tüm sağlıkçıların 14 Mart Tıp Bayramını tebrik etti. Tüm dünyayı etkisini alan Korona Virüs salgınıyla mücadelede en ön safta vefakarca savaş veren tüm sağlık çalışanlarının hakkının asla ödenemeyeceğini ifade eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Bizlerin sağlığı için bu zor pandemi günlerinde mücadele eden sağlık ordumuzun siz değerli neferlerine Gebzeli hemşerilerim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı da tebrik ediyorum.

SAĞLIKÇILAR HATIRA ORMANI

Pandemiyle bizim sağlığımız için mücadele ederken hayatını kaybeden sağlık çalışanlarımızı rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum” dedi. Sağlıkçılara hediyeler takdim eden Başkan Büyükgöz ayrıca, Orman Haftası’nda kurulacak hatıra ormanında sağlık çalışanlarının isimlerinin yaşatılacağı bilgisini de paylaştı. 

reklam