DOLAR32,9632% 0.19
EURO35,4182% 0.12
STERLIN41,9052% 0.28
FRANG36,8942% 0.13
ALTIN2.464,23% -0,22
BITCOIN60.739,99-3.169
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
19:00
HollandaHollanda
19:00
AvusturyaAvusturya
19:00
FransaFransa
19:00
PolonyaPolonya
22:00
İngiltereİngiltere
22:00
SlovenyaSlovenya
22:00
DanimarkaDanimarka
22:00
SırbistanSırbistan
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
12:00
FK Mas TaborskoFK Mas Taborsko
0 : 0
MFK ChrudimMFK Chrudim
17:00
FK JablonecFK Jablonec
17:00
FC Viktoria ZizkovFC Viktoria Zizkov
17:00
Asc Olimpic ZarnestiAsc Olimpic Zarnesti
17:00
Fc Unirea 2004 SloboziaFc Unirea 2004 Slobozia
17:30
FK ShkendijaFK Shkendija
17:30
KF LlapiKF Llapi
18:00
NK MariborNK Maribor
18:00
FK Buducnost PodgoricaFK Buducnost Podgorica
18:30
FC ThunFC Thun
18:30
Stade NyonnisStade Nyonnis
19:00
FV IllertissenFV Illertissen
19:00
FreiburgFreiburg
19:00
NöttingenNöttingen
19:00
FreiburgFreiburg
19:00
IFK GoteborgIFK Goteborg
19:00
IFK Norrköping FKIFK Norrköping FK
19:00
Rapid Bucuresti 1923Rapid Bucuresti 1923
19:00
MFK RuzomberokMFK Ruzomberok
19:00
FC Strumska SlavaFC Strumska Slava
19:00
FC CSKA 1948FC CSKA 1948
19:00
FC WinterthurFC Winterthur
19:00
FC BadenFC Baden
19:30
IsmaningIsmaning
19:30
Turkgucu MunichTurkgucu Munich
19:30
FC OltenFC Olten
19:30
FC AarauFC Aarau
20:00
KSV OudenaardeKSV Oudenaarde
20:00
Yellow-Red MechelenYellow-Red Mechelen
20:00
RFC LiegeRFC Liege
20:00
RFC Raeren-EynattenRFC Raeren-Eynatten
20:00
SV NaunhofSV Naunhof
20:00
FSV ZwickauFSV Zwickau
20:15
FC Rapperswil-JonaFC Rapperswil-Jona
20:15
FC LangenthalFC Langenthal
21:00
FC Suderelbe 1949FC Suderelbe 1949
21:00
Hetlinger MtvHetlinger Mtv
21:00
FK SochiFK Sochi
21:00
FK Medik SochiFK Medik Sochi
21:30
Ballyclare ComradesBallyclare Comrades
21:30
The New SaintsThe New Saints
21:45
Elgin City FCElgin City FC
21:45
KeithKeith
21:45
Livingston FCLivingston FC
21:45
Broxburn AthleticBroxburn Athletic
21:45
Queen of The South FCQueen of The South FC
21:45
Clyde FCClyde FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Copa America
01:00
KolombiyaKolombiya
2 : 1
ParaguayParaguay
04:00
BrezilyaBrezilya
0 : 0
Kosta RikaKosta Rika
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
18:00
Pobeda KhasavyurtPobeda Khasavyurt
18:00
FC Kuban Holding PavlovskayaFC Kuban Holding Pavlovskaya
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
12:00
FC Irkutsk 2020FC Irkutsk 2020
12:00
Rodina-MRodina-M
17:00
Dinamo Moscow ReservesDinamo Moscow Reserves
17:00
Baltika-Bfu KaliningradBaltika-Bfu Kaliningrad
17:00
FC Chertanovo MoskovaFC Chertanovo Moskova
17:00
Yenisey 2 KrasnoyarskYenisey 2 Krasnoyarsk
17:30
Dinamo St PetersburgDinamo St Petersburg
17:30
Torpedo VladimirTorpedo Vladimir
18:00
FC Zenit-2 St PetersburgFC Zenit-2 St Petersburg
18:00
FC TverFC Tver
18:00
FC Spartak-2 MoskovaFC Spartak-2 Moskova
18:00
Zvezda St PetersburgZvezda St Petersburg
18:00
Dinamo VologdaDinamo Vologda
18:00
FK Znamya TrudaFK Znamya Truda
19:00
Saturn RamenskoyeSaturn Ramenskoye
19:00
Luki-Energiya V.lukiLuki-Energiya V.luki
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
04:00
FC SakhalinFC Sakhalin
04:00
FC Kompozit Pavlovskiy PosadFC Kompozit Pavlovskiy Posad
14:00
Arsenal-2 TulaArsenal-2 Tula
14:00
Spartak TambovSpartak Tambov
16:00
Cosmos DolgoprudnyCosmos Dolgoprudny
16:00
Dynamo VladivostokDynamo Vladivostok
17:00
Salut BelgorodSalut Belgorod
17:00
FC Kvant ObninskFC Kvant Obninsk
17:30
FK KolomnaFK Kolomna
17:30
FC Khimki-MFC Khimki-M
18:00
FK RyazanFK Ryazan
18:00
FC Strogino MoscowFC Strogino Moscow
18:30
FK OrelFK Orel
18:30
Ska-Khabarovsk-2Ska-Khabarovsk-2
ABD - USL Lig 2
03:00
AHFC RoyalsAHFC Royals
03:00
Brazos Valley Cavalry FCBrazos Valley Cavalry FC
04:00
Utah UnitedUtah United
04:00
Boulder County UnitedBoulder County United
ABD - USL W Ligi
05:00
Colorado StormColorado Storm
05:00
Colorado International Soccer AcademyColorado International Soccer Academy
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA River Plate (Arg)CA River Plate (Arg)
21:00
San Luis FCSan Luis FC
Arjantin - Primera Nacional
00:10
CA AtlantaCA Atlanta
1 : 0
Club Almirante BrownClub Almirante Brown
Arjantin - Torneo Federal A
01:30
Sportivo Las ParejasSportivo Las Parejas
0 : 1
CA LinquenoCA Linqueno
02:30
CSB AtenasCSB Atenas
2 : 2
Deportivo CamionerosDeportivo Camioneros
Avustralya - NSW NPL 1
13:00
NWS SpiritNWS Spirit
13:00
Sutherland SharksSutherland Sharks
Brezilya - Baiano, Serie B
21:00
Ssa FC BASsa FC BA
21:00
Jacobinense BAJacobinense BA
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00
SC Recife PESC Recife PE
1 : 2
Gremio Novorizontino SPGremio Novorizontino SP
Brezilya - Brezilya Serie C
02:00
Abc FC RNAbc FC RN
3 : 1
Clube DO Remo PAClube DO Remo PA
02:00
AA Aparecidense GOAA Aparecidense GO
2 : 2
Nautico PENautico PE
Brezilya - Kupa Paulista
01:00
Botafogo FC SPBotafogo FC SP
0 : 2
Monte Azul SPMonte Azul SP
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
20:00
SC Corinthians SPSC Corinthians SP
20:00
Sao Paulo FC SPSao Paulo FC SP
21:00
Santos FC SPSantos FC SP
21:00
EC Bahia BAEC Bahia BA
21:00
CA Paranaense PRCA Paranaense PR
21:00
Botafogo FR RJBotafogo FR RJ
22:30
Atletico Mineiro MGAtletico Mineiro MG
22:30
Cruzeiro MGCruzeiro MG
Brezilya - U20 Cearense
21:00
FC Atletico Cearense CE U20FC Atletico Cearense CE U20
21:00
Ceara SC CECeara SC CE
Çin - Çin 2. Lig
14:30
Nantong Haimen CodionNantong Haimen Codion
14:30
Shaanxi Union FCShaanxi Union FC
Çin - Çin Süper Ligi
14:00
HenanHenan
14:00
Qingdao Youth IslandQingdao Youth Island
14:35
Nantong Zhiyun FCNantong Zhiyun FC
14:35
Tianjin Jinmen TigerTianjin Jinmen Tiger
14:35
Shenzhen Peng CityShenzhen Peng City
14:35
Zhejiang ProfessionalZhejiang Professional
15:00
Wuhan Three Towns FCWuhan Three Towns FC
15:00
Shanghai Port FCShanghai Port FC
Ekvador - Serie B
23:00
San Antonio FCSan Antonio FC
23:00
Manta FCManta FC
Fas - Fas Kupası
22:00
Raja Casablanca AthleticRaja Casablanca Athletic
22:00
Mouloudia Club Of OujdaMouloudia Club Of Oujda
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
19:00
Myllykosken Pallo -47Myllykosken Pallo -47
19:00
PPJ HelsinkiPPJ Helsinki
Finlandiya - Suomen Kupası
18:00
FC Haka ValkeakoskiFC Haka Valkeakoski
18:00
PK-35 HelsinkiPK-35 Helsinki
18:30
Pepo LappeenrantaPepo Lappeenranta
18:30
Kuopion PalloseuraKuopion Palloseura
18:30
KPV KokkolaKPV Kokkola
18:30
FC LahtiFC Lahti
18:30
FC Inter TurkuFC Inter Turku
18:30
Grankulla IFKGrankulla IFK
19:00
Seinajoen JKSeinajoen JK
19:00
Vaasan PalloseuraVaasan Palloseura
19:00
VJSVJS
19:00
AC OuluAC Oulu
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
20:00
Lunds BKLunds BK
20:00
Torns IFTorns IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
21:15
Enkopings SKEnkopings SK
21:15
FOC FarstaFOC Farsta
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:30
Smedby AISSmedby AIS
20:30
BK LjungsbroBK Ljungsbro
İsveç - İsveç Kupası
16:00
FC GuteFC Gute
16:00
Vasalund EssingeVasalund Essinge
20:00
Sunnersta AIFSunnersta AIF
20:00
FC JarfallaFC Jarfalla
20:00
IF HagaIF Haga
20:00
Borens IKBorens IK
20:00
Herrestads AIFHerrestads AIF
20:00
Vanersborgs IFVanersborgs IF
20:00
IK ZenithIK Zenith
20:00
Tvaakers IFTvaakers IF
20:00
Kristianopels GoifKristianopels Goif
20:00
IFK HassleholmIFK Hassleholm
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
Malmo FFMalmo FF
15:00
Djurgardens IFDjurgardens IF
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
Keflavik IFKeflavik IF
21:00
Breidablik KopavogurBreidablik Kopavogur
21:00
Throttur ReykjavikThrottur Reykjavik
21:00
Fylkir ReykjavikFylkir Reykjavik
21:15
Thor/KAThor/KA
21:15
Valur ReykjavikValur Reykjavik
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
13:30
Suwon FCSuwon FC
13:30
Gwangju FCGwangju FC
13:30
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu FC
13:30
Daejeon Citizen FCDaejeon Citizen FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30
Gyeongnam FCGyeongnam FC
13:30
FC AnyangFC Anyang
13:30
Jeonnam DragonsJeonnam Dragons
13:30
Suwon BluewingsSuwon Bluewings
13:30
Seongnam FCSeongnam FC
13:30
Chungnam Asan FCChungnam Asan FC
Letonya - Virsliga
18:00
FK Metta / LUFK Metta / LU
18:00
FK LiepajaFK Liepaja
18:00
FK LiepajaFK Liepaja
18:00
FK Metta / LUFK Metta / LU
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
19:00
Zamalek SCZamalek SC
19:00
Smouha SCSmouha SC
19:00
Al Ahly SC (Egy)Al Ahly SC (Egy)
Norveç - NM Kupası, Bayanlar
20:00
IK StartIK Start
20:00
Vaalerenga OsloVaalerenga Oslo
Özbekistan - PFL
18:00
FC OlimpikFC Olimpik
18:00
FK Termez SurkhonFK Termez Surkhon
Özbekistan - Pro Liga
17:30
FK Kokand 1912FK Kokand 1912
17:30
PFC ShurtanPFC Shurtan
Paraguay - 2.Lig
02:30
Rubio NuRubio Nu
02:30
Independiente Campo GrandeIndependiente Campo Grande
21:30
Club FernandoClub Fernando
21:30
CA TembetaryCA Tembetary
21:30
CA 3 de Febrero CDECA 3 de Febrero CDE
21:30
Independiente Campo GrandeIndependiente Campo Grande
Şili - Primera Division, Women
02:00
Universidad de ChileUniversidad de Chile
7 : 1
Audax ItalianoAudax Italiano
Şili - Şili Kupası
02:00
San Antonio UnidoSan Antonio Unido
02:00
U. ChileU. Chile
Vietnam - V-Ligi
13:00
Cong An Nhan DanCong An Nhan Dan
13:00
Hoang Anh Gia LaiHoang Anh Gia Lai
13:00
Ho Chi Minh City FCHo Chi Minh City FC
13:00
Quang Nam FCQuang Nam FC
13:00
Hai Phong FCHai Phong FC
13:00
Hanoi FCHanoi FC
13:00
Nam Dinh FCNam Dinh FC
13:00
Sanna Khanh Hoa BvnSanna Khanh Hoa Bvn
13:00
Becamex Binh DuongBecamex Binh Duong
13:00
Binh Dinh FCBinh Dinh FC
13:00
Song Lam Nghe AnSong Lam Nghe An
13:00
Hong Linh Ha Tinh FCHong Linh Ha Tinh FC
13:00
Clb Bd Dong A Thanh HoaClb Bd Dong A Thanh Hoa
13:00
Viettel FcViettel Fc